3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline79 $
eDreams79 $
Travelocity
Orbitz.com
Lol.travel
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Φιλόξενοι οικοδεσπότες, καλό φαγητό, υπέροχο τοπιο!! Το διαμέρισμα μασ είχε ΟΛΕΣ τις ανεσεισ. Το εστιατόριο μυθοσ για μεσημεριανό είχε ωραίες γεύσεις και φρέσκο ψαράκι. Η μαγευτική θέα θα μασ μείνει αξέχαστη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 841beautyp
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020

Από τα ομορφότερα και πιο άνετα δωμάτια που έχουμε μείνει!!Η θέα.. Απίστευτη!!! Ο υπεύθυνος ο κ. Γιώργος πολύ καλός και εξυπηρετικος όπως και όλο το προσωπικό πρόθυμοι να σε εξυπηρετησουν αμέσως!! Το φαγητο πλούσιο και το πρωινο και το δείπνο με πολλές γευστικες επιλογές για όλα τα γούστα!!! Νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω τον ιδιοκτήτη, τον υπεύθυνο τον κ. Γιωργο, τα παιδιά που μας σερβιραν το φαγητο και ολο το προσωπικό!! Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!! Ραντεβού το επόμενο καλοκαίρι!!!! Το προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα.. Για αξέχαστες όμορφες διακοπές!!!!!

Ευχαριστούμε, kalgialama
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Πραγματικά η λέξη τραγικό είναι λίγο που θα μπορουσα να δώσω γι αυτό το δωμάτιο.
Λοιπόν ξεκινάω τα παλια έπιπλα δεν με ενόχλησαν πολυ όμως τα πιο βασικά ήταν τα ακόλουθα:
πουρι στη λεκάνη της τουαλέτας
Ποτήρια που είχαν να καθαριστούν μήνες
Λεκέδες στους τοίχους,
λεκέδες στον καθρέπτη του μπανιου από την πρωτη μέρα που μπήκαμε μέσα μέχρι τη μέρα που φυγαμε
Βρώμικα μαχαιροπίρουνα,
βρόμικα παντζουρια,
το ρευμα κοβόταν κάθε δέκα λεπτά τις απογευματινές ώρες για τις υπόλοιπες δεν ξέρω γιατί δεν ειμασταν στο δωμάτιο,
τα στρώματα απαράδεκτα βουλιαζαν και είχαν εξογκωματα
Πετσέτες και σεντόνια με τρυπες
το πρωινο κάποιες μέρες ήταν μέτριο το γάλα ήταν σαν να επινες νερό που είχες ξεπλυνει μέσα ένα κουτάλι με γάλα
ο χυμός ήταν αυτός από τα φακελακια που δυαλλιεται με νερό. Το βραδινό μέτριο.
Η πισινα μετά την τρίτη μέρα είχε θολώσει το νερό και έτσι έμεινε μέχρι που φάγαμε
Το μόνο θετικό ήταν η θέα από το δωμάτιο τα παιδια στο σέρβις και το παιδί που σέρβιρε τα γευματα. Πραγματικά αν είχα επιλογή δεν θα εμένα τις υπόλοιπες μέρες.
Μεγάλη προσοχη δεν το συστήνω με τίποτα
Για όλα τα προαναφερόμενα Επισυναπτω και φωτογραφίες

2  Ευχαριστούμε, _K3216LP
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερά ολα! Το ξενοδοχείο ειναι ακριβως πανω στην παραλια. Πανεμορφη θεα και χαλαρωση στο έπακρο.

Μαζι με την τιμη πρωινο κ βραδινό ολα επισης τελεια. Σιγουρα θα το πρότεινα σε ολους και ολες!

Ευχαριστούμε πολύ!

Ευχαριστούμε, Zackper
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2014

Ιδιαίτερη καλή επιλογή και η διαμονή σας στο mythos-sofia καθώς σας παρέχει ότι ακριβώς χρειάζεστε. Υπέροχα δωμάτια με μπαλκόνι με θέα σε πισίνα και στη παραλία. Τέλειο φαγητό με μεγάλη ποικιλία και επιλογές για όλα τα γούστα Εξυπηρετικό σέρβις. Λίγα μέτρα από την παραλία. Πολύ καθαροί όλοι οι χώροι.Ιδιαίτερα φιλόξενο περιβάλλον και ευγενικό όλο το προσωπικό. Μοναδικές τιμές και εκπληκτικά πακέτα προσφορών !

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, VARDIS A