Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ξενοδοχείο..άψογη εξυπηρέτηση..πολυ καθαρο!οι υπάλληλοι ευγενικοί και πρόθυμοι. Οι τιμές προσιτές και ανάλογες με τις παροχές του ξενοδοχείου .πιστευω ειναι ένα πολυ καλο ξενοδοχείο που μπορει κανεις να περάσει τελεια!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2017

Αρκετά καλό αλλά δεδομένης της τιμής περιμένει κανείς το τέλειο. Η συντήρηση της ιδιωτικής πισίνας ήταν απαράδεχτη (αρμοί και πλακίδια είχαν φύγει, είχε άμμο). Πολύ χρονοβόρα η διαδικασία του check in και του καλωσορίσματος. Πήγαμε για ένα βράδυ, καταφέραμε να μπούμε στο δωμάτιο στις 16,00, οπότε δεν απολαύσαμε την πισίνα για την οποία δώσαμε τόσα χρήματα, αφού χάσαμε ουσιαστικά τη μέρα. Για όλα πρέπει να προηγηθεί κράτηση (δείπνο, μακιγιάζ στο σπα δυο μέρες πριν), ενώ η ποικιλία στο πρωινό υστερεί πολύ σε σχέση με ξενοδοχεία τριών και τεσσάρων αστέρων. Στο εστιατόριο το βράδυ είναι αδύνατο να απολαυσεις το δείπνο σου, αφού είναι τόσο σκοτεινά που μετα βίας βλέπεις το τι τρως, ενώ η λίστα κρασιών περιέχει ελάχιστες τοπικές ετικέτες. Πολύ φιλικό και ευγενικό προσωπικό, πολυ ωραίο ξενοδοχείο το οποίο ίσως θα επέλεγα πάλι για την αρχιτεκτονική του και μόνο, αφού δεν απόλαυσα καθόλου την διαμονή.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αποφύγετε τα δωμάτια που βρίσκονται στο μπλοκ που βλέπει την καφετέρια- κάστρο στην παραλία.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
3  Ευχαριστούμε, Rafaella_Pap
Ο/η HHotels, Marketing & Communications Department του Boutique 5 Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2017

Αγαπητή Rafailia P,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ που αφιερώσατε το χρόνο σας για να δημοσιεύσετε την κριτική της πρόσφατης διαμονής σας στο Boutique 5 Hotel & Spa.

Χαιρόμαστε πάρα πολύ που σας άρεσε το ξενοδοχείο μας καθώς και το φιλικό προσωπικό μας, το οποίο είναι πάντα στην ευχάριστη θέση να προσφέρει στους επισκέπτες μας την καλύτερη εξυπηρέτηση.
Παρόλα αυτά, θλιβόμαστε που δεν μείνατε πλήρως ικανοποιημένη κατά τη διάρκεια της διαμονής σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η διαδικασία του check in είναι πάντα ευχάριστη και σύντομη για τους πελάτες μας. Λυπούμαστε πολύ που διήρκεσε παραπάνω από το καθιερωμένο δεδομένης της έλλειψης επίσημου εγγράφου και πιστωτικής κάρτας από πλευράς σας. Η εξακρίβωση στοιχείων κατά την άφιξη αποτελεί μια διεθνή πολιτική των ξενοδοχείων.

Όσον αφορά το Impressions εστιατόριο μας, οι κριτικές που λαμβάνουν για το φαγητό και τη ρομαντική ατμόσφαιρα είναι ως επί το πλείστον διθυραμβικές. Λυπούμαστε που στην περίπτωση σας δεν καταφέραμε να υπερβούμε τις προσδοκίες ώστε να απολαύσετε μια μοναδική γαστρονομική εμπειρία, όπως οι υπόλοιποι επισκέπτες μας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Boutique 5 δίνοντας μας τη δυνατότητα να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία διακοπών.

Boutique 5 Hotel & Spa

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξεχωριστό και μοναδικό ξενοδοχείο με ειδικά προσεγμενους χώρους, με πολύ κομψή διακόσμηση, φιλικό και ευγενικό προσωπικό, nice bars, άψογη και εξαιρετική κουζίνα, από gourmet μέχρι όλα τα γούστα....

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, 909nikip
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2017

μια μαγική διαμονή σε επίπεδα εξωτερικού , το δωμάτιο μοντέρνο και εκλεπτυσμένο,
το φαγητό εξαιρετικό φτιαγμένο από το δημιουργό του κύριο Νίκο Καραμάνη με γνώση και ταλέντο. μία μαγική διαμονή έστω και αν ήταν για μια βραδιά μόνο

Συμβουλή για το δωμάτιο: εποικινωνήστε με με την υποδοχή πρην πάτε θα φροντίσουν το καλύτερο για εσάς
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, NEXUSNN29
Ο/η HHotels, Marketing & Communications Department του Boutique 5 Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Boutique 5 Hotel & Spa καθώς επίσης για τα θετικά σας σχόλια.

Χαιρόμαστε πάρα πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας και ιδιαίτερα την γαστρονομική εμπειρία στο Impressions Restaurant από τον ταλαντούχα μας σεφ.

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα.

Boutique 5 Hotel & Spa

Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2016

Μείναμε στο ξενοδοχείο τέλος Μαίου και όλα ήταν υπέροχα! Απο το καλοσώρισμα στην υποδοχή απο την γλυκήτατη Marcia η οποία ήταν απόλυτα εξυπηρετική και χαμογελαστή καθόλη τη διαμονή μας και μας βοήθησε σε ό,τι και αν της ζητήσαμε, ο Antonis ο οποίος μας έδειξε όλα τα outlets του ξενοδοχείου και την μοντέρνα σουίτα μας! Αν και είχαμε κλείσει σουίτα με ιδιωτική πισίνα, δεν καταφέρμα να την απολαύσουμε όσο θέλουμε λόγω καιρού, παρόλα αυτά ήταν καταπληκτική! Το δωμάτιο ήταν πολύ μοντέρνο και εξοπλισμένο με τα πάντα! Είχαμε ενα πρόβλημα με το φωτισμό αλλά λύθηκε μόλις ενημερώσαμε την υποδοχή! Το πρωινό ήταν αρκετά καλό, η καθαριότητα του δωματίου καλή, αλλά αυτό που ξεχωρίζει είναι το προσωπικό του ξενοδοχείου που πάντα μας πρόσεχαν! Σας ευχαριστούμε πολύ!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οι σουίτες με ιδιωτική πισίνα είναι υπέροχες!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nadiaki1985
Ο/η HHotels, Marketing Communications Department του Boutique 5 Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2016

Αγαπητή Κυρία Νάντια,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Boutique 5 κατά τη διάρκεια των διακοπών σας στην περιοχή Κιοτάρι καθώς επίσης και για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με το ξενοδοχείο μας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες και το προσωπικό μας ανταποκρίθηκαν στις προσδοκίες σας, αλλά και ότι απολαύσατε πλήρως τις διακοπές σας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα για μία χαλάρωση 5 αστέρων ευελπιστώντας ότι την επόμενη φορά θα ευχαριστηθείτε την ιδιωτική σας πισίνα όσο εσείς πραγματικά επιθυμείτε.

Με τις καλύτερες ευχές,

Boutique 5 Hotel & Spa Kiotari