Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα για ένα σαββατοκύριακο και πράγματικα πέρασα υπέροχα...ειναι ενα μικρό και οικογενειακό ξενοδοχείο που διέθετε οτι χρειαζομασταν...Τελειο δωμάτιο και πολυ καθαρό...ο Λευτέρης και η Στέλλα μας έκαναν να νιώσουμε σαν το σπίτι μάς!!!Θα ξανά πάμε σίγουρα...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, fotinioik
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για δυο μερες και περασαμε υπεροχα!!! Πολυ καθαρα δωματια και αυτο που εκτιμησαμε ιδιαιτερα ηταν το πολυ ευγενικο προσωπικο!! Μας ενημερωςαν για τα παντα, μας εδωσαν πληροφοριες για παραλιες! Ο χωρος της πισινας επισης τελειος.. ολο το απογευμα καθομασταν εκει !! Ο Λευτερης και οι γονεις του που ειναι εκει, παρα πολυ ευγενικοι και περασαμε μαζι τους υπεροχα στη βραδια καραοκε!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ZannetaTs
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα καταπληκτικό ξενοδοχείο στο κιοταρι της Ρόδου! Το προσωπικό μας βοήθησε σε όλη την διάρκεια της διαμονή μας σε οτι και αν χρειαστήκαμε!!! Το δωματιο μας ηταν ανακαινισμένο με θέα στη θαλασσα! Τα φαγητά ηταν σπιτικά και ο Λευτέρης ο καλύτερος οικοδεσπότης που θα μπορούσε να εχει ενα ξενοδοχειο! Πολλα μπράβο!! ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, ApsaSav
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αυτο το ξενοδοχείο είναι πάρα πολύ ωραίο εμείς έχουμε εκεί τον φίλο μας τον Λευτέρη και πάμε και τον βρίσκουμε και πίνουμε μαζί είναι πολύ ωραίο μέρος και κάθε Παρασκευή κάνει ελληνική βραδιά και καραοκε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, nektarios02
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο με κορυφαία Ελληνική φιλοξενία από μία πολύ φιλότιμη οικογένεια. Ευγένεια από όλο το προσωπικό, σε κάνουν να νοιώθεις πολύ άνετα. Πολύ καθαρά δωμάτια (τα στούντιο είναι πιο καινούργια και πιο όμορφα), η πισίνα είναι υπέροχη και πάντα άνετη από πλευράς κόσμου. Το πρωινό αξιοπρεπέστατο, με όλα τα βασικά. Και η κουζίνα του ξενοδοχείου πολύ καλή, αξίζει την δοκιμή σας. Η καταπληκτική θάλασσα ακριβώς στα 5 λεπτά περπάτημα από το ξενοδοχείο (μεσημέρι είναι ζόρικη !!!!). Το ξενοδοχείο με λίγα λόγια είναι υπέροχο, μακριά από τις ορδές των βαρβάρων στα all inclusive που βρίσκονται κοντά.... Μπράβο στην οικογένεια που φροντίζει για το καλύτερο, συνεχίστε έτσι !!! Τα ξαναλέμε !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nautis77