2.403
2.403
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία του νησιού !!! Διαθέτει τα πάντα !!! Ιδιαίτερης αισθητικής , πλούσιο και ποιοτικό φαγητό !!! Ευγενικό προσωπικό !!!! Τα δωμάτια είναι άνετα και παρέχονται όλες οι ανέσεις που θα μπορούσε να ζητήσει κάποιος !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Stella G
Η κριτική έγινε: 31 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οι κοπέλες στην υποδοχή μου εδωσαν ενα υπεροχο δωματιο βασισμενο στα request μου ! Τα κορίτσια στο σπα με περιποιηθηκαν ιδιαιτέρως και μου προσέφεραν τη χαλάρωση που επιθυμούσα . Λάτρεψα το VIP εστιατόριο του ξενοδοχείου!
Όλο το προσωπικό ήταν χαμογελαστό,ευγενικό και εξυπηρετικο.
Θα σας επισκεφθώ και φέτος!
Keep going !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Anna V. K
Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και είμαι από την Ρόδο είναι ένα μοναδικό παλάτι στην νότια Ρόδο που αξίζει να περάσεις να πανέμορφο Σαββατοκύριακο στις εγκαταστάσεις του... Πολύ καθαρό .. νόστιμο φαγητό όλη μέρα... Φιλικό προσωπικό που έκανα τα πρώτα γενέθλιά του γιου μου ! Θα το συνιστούσα σε ολους

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Gtsitsou
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα από τα καλύτερα 5*που έχω επισκεφτεί! Από την πρώτη κιόλας φορά που το επισκέφθηκα έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.Είναι ξενοδοχείο που τα παρέχει σχεδόν όλα κ είναι πολύ καθαρό, έχει κ πρόσβαση στην παραλία περνώντας κάτω από τον δρόμο.την πρώτη φορά έμεινα έκπληκτος όταν ο γκρουμ για να μας οδηγήσει στο δωμάτιο μας,μας πήγε με μικρό αμαξίδιο!ένα από τα αρνητικά το οποίο με ενόχλησε λίγο είναι οι ξαφνιασμένοι​ υπαλλήλοι όταν τους μιλάς ελληνικά κ αυτοί σε κοιτούν στο χέρι για να δουν το βραχιόλι...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, nikolasa2017
Ο/η HHotels, Marketing & Communications Department του Princess Andriana Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την γενναιόδωρη βαθμολογία και που αφιερώσατε χρόνο για την κριτική της πρόσφατης διαμονής σας στο Princess Andriana Resort & Spa.

Χαιρόμαστε πολύ που διαβάζουμε ότι απολαύσατε τις διακοπές σας μαζί μας. Εκτιμούμε τα θετικά σας λόγια για την καθαριότητα και τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου μας.
Λυπούμαστε πολύ για οποιαδήποτε ενόχληση μπορεί να προκλήθηκε και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα λάβουμε υπόψιν το σχόλιο σας προς βελτίωση μας. Στόχος μας είναι να παρέχουμε πάντα στους επισκέπτες μας μια μοναδική πεντάστερη εξυπηρέτηση.

Για άλλη μια φορά, σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και ευχόμαστε να έχουμε την ευχαρίστηση να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Princess Andriana Resort & Spa

Η κριτική έγινε: 16 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη διαμονή ! Υπέροχο ξενοδοχείο ! Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν απλά καταπληκτική ! Το δωματειο μας ήταν με ιδιωτική πισίνα , πεντακάθαρο ,το στρώμα στο κρεβάτι πολύ άνετο και τα μαξιλάρια επίσης ! Μεςα στο δωματειο υπήρχε κρασί τοπικής παραγωγής με φρέσκα φρούτα και ψυγείο που περιέχε αναψυκτικά ,μπυρα κ νερά , χωρίς να χρειάζεται να πληρώσουμε επιπλέον ! Το φαγητό στο εστιατόριο "Medallion" ήταν πολύ γευστικό και άφθονο ,είχε παρά πολλά διαφορετικά πιάτα και πολύ εντυπωσιακά στημένα ! Το προσωπικό σε όλα τα πόστα ήταν πολύ ευγενικό, χαμογελαστό ,εξυπηρετικό και παντα προθημο να μας εξυπηρέτησει ! Το animation team είχε διαφορά προγράμματα όλες τις ώρες τις ημέρας και για όλες τις προτιμήσεις ώστε να περνάει ευχάριστα η ώρα στο ξενοδοχείο πέραν των άλλων δραστηριοτήτων ! Το Spa ήταν μεγάλο και πολύ καθαρό ! Οι κοπέλες στο Spa μας ξενάγησαν στον χώρο και ήταν πρόθυμες να απαντήσουν σε κάθε ερωτήση! Θα είναι η πρώτη μας επιλογή στην επόμενη εξόρμηση μας ! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι κ ενθουσμενοι ,δεν είχαμε κανένα παράπονο για το οτιδήποτε ! Ήταν όλα άψογα ! Μπράβο στην διοίκηση και στο προσωπικό !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
3  Ευχαριστούμε, DimitrisC610