1.406
1.406
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε με την οικογένεια μου το τετραήμερο του Πάσχα στο Lindos imperial, τέλεια οργάνωση σε όλα, reception, δωμάτια, πισίνες, εστιατόρια, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! All perfect!!! Τέλειες οικογενειακές στιγμές!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, karapanosd
Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλή επιλογή για οικογένειες καθώς η ομάδα του animation ήταν εξαιρετική. Ειδικά τα κορίτσια στο mini club έκαναν πολλες δραστηριότητες με τα παιδιά και τα διασκέδαζαν από το πρωί έως το βράδυ στη mini disco.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Maria88rhodos
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με μεγαλη παρεα. Τα δωματια ηταν υπεροχα και πολυ καθαρα. Ενθουσιαστηκαμε με το spa και το προσωπικο ηταν ευγενεστατοι αν και ηταν το τελευταιο σαββατοκυριακο που ηταν ανοιχτο το ξενοδοχειο και σιγουρα θα ηταν κουρασμενοι (δεν το εδειξαν καθολου!!). Το φαγητο ηταν πολυ προσεγμενο. Περασαμε ενα μαγευτικο σαββατοκυριακο. Ελπιζουμε να μπορεσουμε να επιστρεψουμε του χρονου. Συγχαρητηρια σε ολους και σας ευχαριστουμε για την φιλοξενια. Ευχαριστουμε ιδιαιτερα την κ. Ελσα. Καλο χειμωνα σε ολους.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, melinaki1
Ο/η Stamatis K, Lindos Imperial Resort & Spa team του Lindos Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητή κυρία Amalitsa1970,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το κατάλυμα μας για τις διακοπές σας.
Η διοίκηση και το προσωπικό του Lindos Imperial Reosrt & Spa σας ευχαριστεί για τα πολύ ωραία λόγια σας. Ευχαριστούμε που αναγνωρίζεται τη καθημερινή μας προσπάθεια καθώς προτεραιότητα μας είναι να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου στους πελάτες τους.
Ευελπιστούμε σύντομα να σας έχουμε ξανά κοντά μας.
Lindos Imperial Resort & Spa team

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.Κλεισαμε δωματιο με θεα θαλασσα και μας εκαναν "δωρο" μια "σουιτα" με πισινα.Πισινα Οκτωβρη μηνα με κρυο!Το δωματιο ηταν παγωμενο δεν ειχε θερμανση και οταν ζητησαμε το δωματιο που κλεισαμε αρχικα μας ειπαν πως δεν γινεται γιατι ημασταν μονο για ενα βραδυ!Πιστευω πως για ενα τετοιο ξενοδοχειο ηταν απαραδεκτοι.Επειδη πηγαμε end of season (εκτος απο το φαγητο) υπολειτουργουσαν τα παντα!!! Κριμα....

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Natasa P
Ο/η Stamatis K, Lindos Imperial & Lindos Imperial Team του Lindos Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητή κυρία Natasa P,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το κατάλυμα μας και που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε τα παραπάνω σχόλια στο Trip Advisor.
Λυπούμαστε πολύ που δεν σας άρεσε η δωρεάν αναβάθμιση που επιλέξαμε να κάνουμε στο τύπο δωματίου που είχατε κλείσει. Η πρόθεση μας ήταν να σας προσφέρουμε ένα δωμάτιο καλύτερου τύπου για να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να μείνετε στο Lindos Imperial Resort & Spa.
Το ξενοδοχείο μας είναι resort και δεν διαθέτει θέρμανση σε κανένα από τα δωμάτια του.
Απολογούμαστε που δεν μπορέσαμε να σας εξυπηρετήσουμε να κάνουμε τη διαμονή σας ευχάριστη.
Ευελπιστούμε να μας δώσετε μια δεύτερη ευκαιρία και να σας έχουμε ξανά κοντά μας για να σας παρέχουμε μια προσωπική εξυπηρέτηση και φροντίδα.
Lindos Imperial & Lindos Imperial Team

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με πλήρης παροχές. Επίσης το προσωπικό στην διάθεση του κάθε πελάτη 24 ώρες. Ο χώρος διαμορφωμένος εξαιρετική με αρχιτεκτονική ιδιαίτερη που το κανει να ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα. Αξίζει η διαμονή !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Vstev
Ο/η Stefanos K, Manager του Lindos Imperial Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Vstev
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Lindos Imperial Resort & Spa για τις διακοπές σας.
Είμαστε ενθουσιασμένοι για τα σχόλια σας σχετικά με τις υπηρεσίες, εγκαταστάσεις και το προσωπικό του ξενοδοχείου και τα οποία εκτιμούμε ιδιαιτέρως.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Με Φιλικούς χαιρετισμούς
Στέφανος Καρασιώτος