1.334
1.334
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών, πανέμορφη διακόσμηση δωματίου, φανταστικό φαγητό, τρομερή εξυπηρέτηση, φιλικό προσωπικό!!! Είχαμε μια αξέχαστη 1η επέτειο γάμου!!!! Ευχαριστούμε πάρα πολύ!!! Κρίμα που ήταν μόνο για ένα βράδυ..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΒΙΚΥ Μ
Ο/η Rodos_Village_Hotel, Manager του Mitsis Rodos Village Beach Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2018

Dear Biky M,

Thank you for your review. We are glad to know you had an unforgettable stay. Choosing our property to celebrate you wedding anniversary is a compliment for us. We trust that next time you will decide to stay just a bit more so to enjoy our genuine hospitality to the most.

We are looking forward to welcoming you back soon.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα τελευταία 3 χρόνια επιλέγουμε το συγκεκριμενο ξενοδοχείο για τις διακοπές μας.Καθε φορά περνάμε καταπληκτικα.Εξαιρετικη η ανακαίνιση στους χώρους του ξενοδοχείου.Ευχαριστουμε ιδιαιτέρως την κυρια Μαίρη από τις κρατήσεις και την front office manager για την αναβάθμιση του δωματίου(τα παιδιά ξετρελαθηκαν με την ιδιωτικη πισίνα και τα υπέροχα δωράκια που μας έδωσαν κατα την άφιξη μας στην υποδοχή).Πεντακάθαρο το δωμάτιο και οι κοινόχρηστοι χώροι όπως επίσης και εξαιρετικο φαγητο.Το προσωπικο ευγενεστατο,χαμογελαστο και πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει.θα τα ξαναπούμε σύντομα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, mkrodos
Ο/η Rodos_Village_Hotel, Manager του Mitsis Rodos Village Beach Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2018

Dear Mkrodos,

Thank you for your wonderful review. We are very happy to know you again had a wonderful stay. Being a regular guest is a reward for us and that is why we always try to do the extra mile for you.

We look forward to welcoming you back any time in the near future.

Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2018

πολύ καλό ξενοδοχείο με άνετα δωμάτια πολύ καλό φαγητό πολύ ωραία ατμόσφαιρα ....πισίνες και διασκέδαση για όλους,άνετο παρκινγκ ... απολαυστικό και δροσερό καφεδάκι δίπλα στην πισίνα , και τέλεια πίτσα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Mike_Pe1996
Ο/η Rodos_Village_Hotel, Διευθυντής του Mitsis Rodos Village Beach Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2018

Dear Michalis,

Thank you for you kind comments. We are pleased to know you are starting become a short stay destination for locals. We trust to welcome you back soon.

Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2018

Το ξενοδοχειο εχει γινει αγνωριστο.Ανανεωθηκε και μας αφησε με τις καλυτερες εντυπώσεις,ειναι η 8 φορα που μενουμε και ηδη κλεισαμε τον μαιο να ξανα παμε.Σας το συνιστω.Συγχαρητηρια στον διευθυντη και σε ολο το προσωπικο.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, ΜΙΧΑΗΛ Φ
Ο/η Rodos_Village_Hotel, Διευθυντής του Mitsis Rodos Village Beach Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Απριλίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Mr Michael, Thank you so much for your encouraging comments. We have set for season 2018 the highest goals ever. Be ensured that during your next visit in May you will be pleasantly surprised again.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε ενα απιστευτο διημερο σε ενα υπεροχο ανακαινισμενο δωματιο με ιδιωτικη πισινα!!στην αφιξη μας στο δωματιο το προσωπικο φροντισε να μας περιμενουν πολλες εκπληξεις οπως σαμπανια και καθαρισμενα φρουτα!!η διαμονη μας ηταν καλυτερη απο οτι περιμεναμε το προσωπικο ολου του ξενοδοχειου ηταν παρα πολυ φιλικο και φροντισε να κανει την διαμονη μας αξεχαστη!!ευχαριστουμε την reception και ιδιαιτερα την υπευθυνη κρατησεων για ολη την βοηθεια της για την κρατηση μας οπως και για το τελειο δωματιο που μας παρειχε!!το φαγητο στο κεντρικο εστιατοριο ειχε ποικιλια και ηταν παρα πολυ νοστιμο οπως επισης τα γλυκα και τα ψωμακια ολα φρεσκα και γευστικα!το προσωπικο του εστιατοριου ειναι πολυ φιλικο και επαγγελματιες θα σας βοηθησουν σε οτι χρειαστειτε!!!καναμε κρατηση στο ιταλικο και μειναμε εκπληκτοι απο τις γευσεις και την εμφανιση των πιατων οπως επισης και απο το service!το μονο σιγουρο για εμενα και την παρεα μου ειναι οτι θα επιστρεψουμε συντομα συγχαρητηρια στην διευθυνση του ξενοδοχειου για την αψογη εξυπητερηση τον επαγγελματισμο και την φιλικοτητα του προσωπικου σας!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Nikoleta N
Ο/η Stergos1976, Διευθυντής του Mitsis Rodos Village Beach Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2017

Dear Nikolnt,

Thank you so much for your praising comments. We feel very glad knowing we managed to provide you one memorable bachelor party within our property.

You are always welcome to spend more family celebrations in Mitsis Rodos Village Hotel.

Until the next time our best wishes.