Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Κάθε μέρα στο ξενοδοχείο του ομίλου Λαμπραντα είναι και μια καινούργια εμπειρία. Δε βαριέσαι ποτέ γιατί κάθε στιγμή της ημέρας έχεις να κάνεις και κάτι. Το προσωπικό είναι πάντα πρόθυμο να σε βοηθήσει και να σε εξυπηρετήσει. Το φαγητό ήταν άφθονο και ποιοτικό. Η καθαριότητα υποδειγματική. Μπράβο σε όλους τους εργαζόμενους.

Ευχαριστούμε, Giannis P
Ο/η Leonidas Gounis, Guest Services / Front Office του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε Γιάννη,

Σας ευχαριστούμε που προτιμήσατε το Labranda Kiotari Bay για τις διακοπές σας και την υπέροχη κριτική σας.
Θα προωθήσουμε τα καλά σας λόγια σε όλο προσωπικό. Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Με φιλικούς χεραιτισμούς,
Labranda Miraluna Village Team

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις και όλα τα απαραίτητα μέτρα για τον covid19.. Φαγητά και γλυκά για όλα τα γούστα! Υπέροχες πισίνες ιδανικές για μια απολαυστική χαλάρωση! Θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ
Ο/η Leonidas Gounis, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Κατερίνα,

Καλημέρα από την ηλιόλουστη Ρόδο.
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Labranda Miraluna Village για τις διακοπές σας. Χαιρόμαστε πραγματικά που απολαύσετε τη διαμονή σας μαζί μας!

Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον!!

Με εκτήμηση
Labranda Miraluna Village Team

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2019

Το ξενοδοχείο έκανε τις διακοπές μας ονειρικές ,έχει να σου προσφέρει ότι και να ζητήσει ο πελάτης.Το εστιατόριο πανόραμα ήταν ένας υπέροχος χώρος με παρά πολύ πλούσιο μπουφέ, επίσης το ιταλικό και ελληνικό είχαν παρά πολύ νόστιμο φαγητό .Το δωμάτιο μας παρά πολύ άνετο και καθαρό με πισίνα μπροστά στα πόδια μας ! Αυτό που μας έκανε με το παρά πάνω να απολαύσουμε τις διακοπές μας ήταν το προσωπικό που πάντα ήταν με το χαμόγελο και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσουν !Τους ευχαριστούμε παρά πολύ λοιπόν για όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Margarita S
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2019
Μετάφραση Google

Dear Margarita S,

Thank you for taking the time to post your kind review!

Firstly we would like to thank you for having chosen Labranda Miraluna Village for your holidays. We are delighted to hear you had a wonderful stay with us and we met your expectations in almost every aspect of our facilities.

On behalf of the whole team here we look forward to welcoming you back to our hotel on your next trip to Rhodes.

Best Regards,
Maria Laftsidou
Guest Relation Manager

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχο ξενοδοχείο με πάρα πολλές ανέσεις.
Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με την επιλογή μου και την προτείνω ανεπιφύλακτα, το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και κάθε βράδυ ειχε άλλη θεματική βραδιά με την καλύτερη κατά την γνώμη μου την ασιατική κουζίνα.
Μέσα στο πακέτο μας επίσης μπορούσαμε να δειπνησουμε σε αλακαρτ εστιατόρια με ιταλική κουζίνα, ελληνική και μπέργκερ και πιτσα ρεστοράν.
Το δωμάτιο μας ήταν πάρα πολύ καθαρό και ήσυχο με ατομική πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas B
Μετάφραση Google

Dear Kostas B,

Thank you for taking the time to post your kind review!

Best Regards,
Maria Laftsidou
Guest Relation Manager

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα!!! Φαγητό εξαιρετικό, καθαρά δωμάτια και όλο το προσωπικό ήταν χαμογελαστό και εξυπηρετικό. Σίγουρα θα επιστρέψουμε σύντομα. Βολεύει η τοποθεσία αν θέλει κανείς να δει τη νότια Ρόδο τη Λίνδο κτλ.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Κωστας Ο
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Κωστας Ο,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Labranda Kiotari Bay για την εκδρομή σας.
Χαιρόμαστε που περάσατε υπέροχα και που μείνατε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας.

Τώρα που μας γνωρίσατε καλύτερα, ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε για περισσότερες μέρες!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Liliia Mamadzhanian