Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2019

Το ξενοδοχείο έκανε τις διακοπές μας ονειρικές ,έχει να σου προσφέρει ότι και να ζητήσει ο πελάτης.Το εστιατόριο πανόραμα ήταν ένας υπέροχος χώρος με παρά πολύ πλούσιο μπουφέ, επίσης το ιταλικό και ελληνικό είχαν παρά πολύ νόστιμο φαγητό .Το δωμάτιο μας παρά πολύ άνετο και καθαρό με πισίνα μπροστά στα πόδια μας ! Αυτό που μας έκανε με το παρά πάνω να απολαύσουμε τις διακοπές μας ήταν το προσωπικό που πάντα ήταν με το χαμόγελο και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσουν !Τους ευχαριστούμε παρά πολύ λοιπόν για όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Margarita S
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2019
Μετάφραση Google

Dear Margarita S,

Thank you for taking the time to post your kind review!

Firstly we would like to thank you for having chosen Labranda Miraluna Village for your holidays. We are delighted to hear you had a wonderful stay with us and we met your expectations in almost every aspect of our facilities.

On behalf of the whole team here we look forward to welcoming you back to our hotel on your next trip to Rhodes.

Best Regards,
Maria Laftsidou

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχο ξενοδοχείο με πάρα πολλές ανέσεις.
Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με την επιλογή μου και την προτείνω ανεπιφύλακτα, το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και κάθε βράδυ ειχε άλλη θεματική βραδιά με την καλύτερη κατά την γνώμη μου την ασιατική κουζίνα.
Μέσα στο πακέτο μας επίσης μπορούσαμε να δειπνησουμε σε αλακαρτ εστιατόρια με ιταλική κουζίνα, ελληνική και μπέργκερ και πιτσα ρεστοράν.
Το δωμάτιο μας ήταν πάρα πολύ καθαρό και ήσυχο με ατομική πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas B
Μετάφραση Google

Dear Kostas B,

Thank you for taking the time to post your kind review!

Best Regards,
Maria Laftsidou

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα!!! Φαγητό εξαιρετικό, καθαρά δωμάτια και όλο το προσωπικό ήταν χαμογελαστό και εξυπηρετικό. Σίγουρα θα επιστρέψουμε σύντομα. Βολεύει η τοποθεσία αν θέλει κανείς να δει τη νότια Ρόδο τη Λίνδο κτλ.

Ευχαριστούμε, Κωστας Ο
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Κωστας Ο,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Labranda Kiotari Bay για την εκδρομή σας.
Χαιρόμαστε που περάσατε υπέροχα και που μείνατε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες μας.

Τώρα που μας γνωρίσατε καλύτερα, ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε για περισσότερες μέρες!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Liliia Mamadzhanian
Guest Relation Officer

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο ! Αψογη εξυπηρετηση σε οικογενειακο περιβαλλον . Καλο.φαγητο , ευγενικο προσωπικο . Απολαυσαμε καθε στιγμη των διακοπων μας. Ενα απο τα καλυτερα ξενοδοχεια στη Ροδο για οικογενειακες διακοπες .

Ευχαριστούμε, ΣΠΥΡΟΣ Σ
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Miraluna Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ ΣΠΥΡΟΣ Σ,

Καλημέρα σας από το Labranda Miraluna Village!
Δεν υπάρχει κάτι πιο ευχάριστο για όλους εμάς, από το να διαβάζουμε τόσο όμορφες κριτικές. Στόχος μας είναι όλοι μας οι επισκέπτες να απολαμβάνουν όσο το δυνατόν περισσότερο τις διακοπές τους και το γεγονός ότι στη δική σας περίπτωση τα καταφέραμε, μας κάνει περήφανους.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά!

Μαρία Λαφτσίδου

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όλα όπως τα θέλαμε κι ακόμα καλύτερα. Φαγητό, περιοχή, θάλασσα, πισίνες, προσωπικό, μπαρ όλα ακριβώς όπως χρειάζεται να είναι για ιδανικές διακοπές. Ιδανικό μέρος για οικογένειες με μικρά παιδιά ή ζευγάρια.

Ευχαριστούμε, glykoepiloges

Αγαπητέ glykoepiloges,

Τα λόγια σας μας προσφέρουν μεγάλη χαρά.
Είναι ιδιαίτερα κολακευτικό να διαβάζουμε πως οι διακοπές σας ήταν όπως τις θέλατε, κι ακόμη καλύτερες.
Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε την τύχη να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Labranda Miraluna Village!

Μαρία Λαφτσίδου