Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις και όλα τα απαραίτητα μέτρα για τον covid19..φιλικό και ιδανικό για οικογένεια με τις υπέροχες πισίνες! Φαγητά και γλυκά για όλα τα γούστα! Θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ
Ο/η Leonidas Gounis, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του LABRANDA Kiotari Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Κυρία Κατερίνα,

Καλημέρα από την ηλιόλουστη Ρόδο. Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Labranda Kiotari Bay για τις διακοπές σας και για την κριτική που μας αφήσατε στο Tripadvisor. Είμαστε εξαιρετικά χαρούμενοι που απολαύσετε τη διαμονή σας μαζί μας καθώς και το φαγητό. Όλο το προσωπικό σας ευχαριστεί θερμά για τα καλά σας λόγια.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Labranda Kiotari Bay Team

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2019

Το ξενοδοχείο ξεπέρασε τις προσδοκίες μας. Το προσωπικό πάντα εξυπηρετικό και ευγενικό, το φαγητό ήταν παρα πολύ καλό και οι παροχές ήταν τέτοιες που ήσουν απασχολημένος ευχάριστα όλο το 24ωρο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί περάσαμε υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Παρασκευή Π
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2019

Εκπληκτικό ξενοδοχείο το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Πήγαμε Εγώ με την γυναίκα και τα δύο μας παιδιά ένα διήμερο περάσαμε υπέροχα το προσωπικό Πολύ φιλικό με το χαμόγελο πάντα οι πισίνες πολλές για όλες τις ηλικίες. Τα παιδιά μας πέρασαν στον πειρατή αλλά υπέροχα. Όπως επίσης και η ιδιωτική μας πισίνα στο δωμάτιο. Φαγητό κάθε στιγμή καλή ποιότητα .Θέλω να ευχαριστήσω θερμά τους καληβουρη Γιώργος μετρ τον Αντρέα στο πουλ μπαρ την ρεσεψιόν το παλικάρι με το αμαξάκι που μας εκανε βόλτα Δημήτρης αν δεν κάνω λάθος και τον κύριο Μανώλη σταυρουλη !!! Θα το ξανά προτιμήσουμε ευχαριστούμε πολύ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Gio G
Ο/η MariaLaftsidou, Front Office Manager του LABRANDA Kiotari Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ Gio G,

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας!
Τα καλά σας λόγια μας δίνουν κουράγιο και είναι μεγάλη μας χαρά, οι πελάτες μας να αναγνωρίζουν τον κόπο και τις προσπάθειές μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε του χρόνου!

Enis Qosja
Front Office Manager

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2019

Πέρασα μια βδομάδα στο ξενοδοχείο και είχα μια υπέροχη εμπειρία .Γενικα οι διακοπές μου ήταν ήρεμες και ξεκούραστες ,μέσα στο πακέτο μας ήταν όλα τα εστιατόρια και μπαρ και μπορεί να βρει κάποιος φαγητό για όλες τις αρεσκείες .
Σίγουρα θα το προτείνω σε φιλούς και γνωστούς !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Margarita S
Ο/η MariaLaftsidou, Guest Relations Manager του LABRANDA Kiotari Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή Margarita S,

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Labranda Kiotari Bay και που κάνατε τον κόπο να μας πείτε τη γνώμη σας για το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε πολύ που οι υπηρεσίες μας σας ικανοποίησαν και επλίζουμε να σας ξαναδούμε του χρόνου!

Μαρία Λαφτσίδου
Guest Relation Manager

Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχο θέρετρο με πολύ καθαρούς κοινόχρηστους χώρους οπως οι πισίνες τα μπαρ και τα εστιατόρια.
Περάσαμε μια υπέροχη βδομάδα εγώ και η σύντροφος μου με το φαγητό να έχει πρωτοποριακό ρόλο στις διακοπές μας.
Το ξενοδοχείο έχει να προσφέρει κεντρικό μπουφέ, ελληνικο εστιατόριο 'ταβέρνα' γύραδικο και φρέσκια πίτσαρια στο ξύλο φούρνο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Kostas B

Αγαπητέ Kostas B,

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις καλοκαιρινές σας διακοπές!
Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε του χρόνου!

Μαρία Λαφτσιδου
Guest Relation Manager