“Νόστιμο φαγητό, εξαιρετικοί άνθρωποι”
Κριτική για: The Village Taverna

The Village Taverna
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή είμαι λατρης του καλού φαγητού, θέλω όταν κάτσω κάπου αυτό που θα φάω να είναι τίμιο και νόστιμο. Η συγκεκριμένη ταβέρνα το παρέχει αυτό. Άνθρωποι απλοί, χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί μας κέρδισαν και με το φαγητό τους και με το χαρακτήρα τους.Ο κ.Νίκος, η Κάτια, ο Στέλιος, τους γνωρίσαμε όλους και είναι εξαίρετοι άνθρωποι. Κρατήσαμε επαφές και υποσχεθηκαμε ότι θα ξαναπάμε όταν επισκεφτούμε την Κέρκυρα. Οι τιμές είναι πολύ καλές και φιλικες. Σε όλη την διάρκεια των διακοπών μας το επισκεπτόμασταν καθημερινά και έγινε το στέκι μας. Δοκιμάσαμε το μεγαλύτερο μέρος του καταλόγου και ήταν όλα πεντανόστιμα. Πρέπει οπωσδήποτε να το επισκεφθείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Nick_Efs

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα με τοπικά πιάτα κ υπέροχα γλυκά,πολύ καθαρό μαγαζί,πανέμορφο περιβάλλον με υπέροχα λουλούδια,γρήγορη κ πολύ καλή εξυπηρέτηση αλλα κυρίως ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα που σε κάνουν να νιώθεις πολύ όμορφα και να απολαμβάνεις τις ώρες σου εκεί.το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Afroditi K
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2018

Πολύ όμορφο περιβάλλον με πάρα πολύ καλό φαγητό. Αξίζει σίγουρα τα λεφτά που δώσαμε. Το περιβάλλον πανέμορφο,φιλικό και άψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, binfakos1
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρέθηκαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί μετά από σύσταση φίλων. Από τότε το επισκεφτομαστε κάθε φορά που βρίσκομαστε στην Κέρκυρα.. φαγητό εξαιρετικής ποιότητας.. γεύσεις για απαιτητικούς ουρανισκους.. εξαιρετικά φιλικό περιβάλλον.. η καλύτερη γαριδομακαροναδα που έχω φάει ποτέ.. και το καλύτερο σοφριτο όλης της Κέρκυρας.. προτείνω κρέπα πορτοκάλι για σβήσιμο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ZoiL6
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε κατα τις καλοκαιρινες διακοπες μας στις αρχές Σεμπτεμβριου.Καταπληκτικό φαγητό κ φιλικό περιβάλλον!συνταγες με αρωμα Ελλάδας κ μαμαδίστικη γεύση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, dmouzouri

The Village Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Μοραΐτικα, Κέρκυρα

The Village Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!