“Μη ξεχνάτε ότι το χειμώνα με μας τους ντόπιους δουλεύετε.”
Κριτική για: FB Foutoulis BBQ

FB Foutoulis BBQ
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2021

Στηρίζουμε τον τόπο μας...αλλα.... ! Η αλήθεια είναι πως όλα τα χρόνια ήμουν απόλυτα ευχαριστημένη από την ποιότητα του φαγητού, αλλά τις τελευταίες φορές ούτε τη μιση πίτα γύρο δεν κατάφερα να φάω. Το κρέας πολύ μέτριο ,αλλά αυτό που με χάλασε τελείως, ήταν τα λάδια που έτρεχαν σε βαθμό να διαλυθεί η πίτα στο χέρι μου και να μου προκαλεί ανακατωσούρα.
Είναι κρίμα....και μη ξεχνάτε ότι το χειμώνα με μας τους ντόπιους δουλεύετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, chrisoula_kontopou_

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από έξω ήταν όλα ωραία....
Καλή εξυπηρέτηση...
Φιλικό περιβάλλον...
ΑΛΛΑ....
Πολύ κακή ποιότητα στα κρέατα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, stathiseirinik
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία πιάτα με πολύ καλή ποιότητα. Γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ όμορφο και φιλικό περιβάλλον!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 811andk
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019

FB Foutoulis BBQ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδος (Χώρα), Ρόδος

FB Foutoulis BBQ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!