Tripadvisor

Κριτική για: Νεράιδα Ταβέρνα

Νεράιδα Ταβέρνα
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κακή εξυπηρέτηση.. το φαγητό ήρθε μετά από 1,5 ώρα και αυτό επειδή το ζητήσαμε εμείς αλλιώς δεν θα ερχόταν ποτέ γιατί το ξέχασαν..
Μέτριο φαγητό και πληρώνεις την θέα που είναι το μοναδικό που αξίζει...
ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, steliosl458

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2019

Περιμέναμε μισή ώρα να παραγγείλουμε κ μετά από 2 ώρες ήρθε η σαλάτα.
Μετά από 1,5 ώρα εμφανίστηκαν κ τα κυρίως.
Για τα ορεκτικά δε σχολιάζω κάν,δε τα φέρανε, αλλά τα χρέωσαν κανονικά, έννοειται ότι δε τα πληρώσαμε.
Φύγανε πολλές οικογένειες από τα τραπέζια μετά από πολλή αναμονή για παραγγελία κ ούτε ενα συγνώμη!
Ακριβό μαγαζί, πολύ μέτριο φαγητό, εξαιρετική θέα στη λίμνη που έχουν όλες οι ταβέρνες!.
Δε το συστήνω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 424renak
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε πάει στην λίμνη Κουρνά για να επισκεφθούμε στην ουσία την λίμνη και αφού πεινάσαμε επισκεφθηκαμε την Νεράϊδα. Ωραίο φαγητό καλές μερίδες τσιμπιμενες βέβαια αλλά είναι λογικό στο σημείο που βρίσκεται.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 580aggelikis
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε πρωτομαγιά κατανοώντας ότι θα έχει πολύ κόσμο και κάναμε υπομονή αλλά περιμέναμε σχεδόν 30 λεπτά ζητώντας από τον σερβιτόρο 4 φορες να παραγγείλουμε μας έλεγε ναι τώρα και το μόνο που έκανε ήταν να εξυπηρετεί το διπλανό τραπέζι που ήταν τουρίστες καθάριζαν τα άδεια τραπέζια και εμάς που καθόμασταν μας αγνοούσαν επανηλημενως εξυπηρετούσαν συστηματικά μόνο τους τουρίστες και εμάς όχι και έτσι φύγαμε και όχι μόνο εμείς αλλά ακόμα μια οικογένεια Ελλήνων από το διπλανό τραπέζι που είχαν την ίδια αντιμετώπιση!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, 443nikil
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες μεριδες και πολύ γευστικες. Ιδανικη για οικογένειες αλλα και για τους μικρούς μας φιλους ισως μιας και με το δικο μου μικροσωμο σκυλο δεν υπήρξε καποιο πρόβλημα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Lenachachvg

Νεράιδα Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αποκορώνας, Νομός Χανίων

Κουρνάς, Αποκορώνας
Κουρνάς, Αποκορώνας

Γεωργιούπολη, Αποκορώνας

Νεράιδα Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!