Orbitz.com
Trip.com
CheapTickets
eDreams
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο φανταστικό άψογη εξυπηρέτηση φιλικό προσωπικό πολύ καθαρά δωμάτια.
Από τη στιγμή της άφιξης και όλη τη διάρκεια της παραμονής μας , μας έκαναν να αισθανθούμε ευπρόσδεκτοι.
Συνιστούμε ανεπιφύλακτα το ξενοδοχείο για όμορφες διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, O8476BL_
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοσχολιάσω?
Προσωπικο και ιδιοκτητες ? Super φιλικοί και εξυπηρετικοι,άνετα τους κάνεις καρδιακούς φίλους!!!!
Καθαριοτητα? καθημερινή σε όλους τους χώρους.
Η πισινα?
Και μεγάλη και παιδική, Πεντακάθαρη αφού κάθε απόγευμα φιλτράρεται.
Πρωινο?
Άριστο,με ότι επιθυμεί η ψυχή σου, πάντα γεμάτοι με όλα τα καλά!! Χυμοί ,κρουασάν,ομελέτες,φρούτα,κρέπες,βάφλες,παγωτά και η θαλασσα? λίγα μετρα πιο κατω απο τα δωματια.
Μενού? μεσημεριανό κάθε μέρα και κάτι, διαφορετικο!! Όλα ποιοτικά,
ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ !!!
Σίγουρα θα σας ξαναδούμε και το επόμενο καλοκαίρι
Σας ευχαριστούμε για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Evitzanaki
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2017

Κατά την άφιξη μας στο "Kokalas Resort" στης 04.07.2017 η υποδοχή που λάβαμε από την κα. Ρουλα ήταν αρκετά φιλόξενη και νιώσαμε σαν το σπίτι μας. Πηγαίνοντας στο δωμάτιο μας "102" ήταν πραγματικά,όπως μας το είχαν περιγράψει μέσο φωτογραφιών αλλά και τηλεφώνου. Η διαμονή μας καθημερινά είχε όλο εκπλήξεις όπως Barbeque night (που εδώ θέλω να επισημάνω πως έμεινα με το στόμα ανοιχτό,απ την ποιότητα του φαγητού και τις προσγειωμενες τιμές), τις ατελείωτες βραδιές δίπλα στη πισίνα πίνοντας κοκτέιλ και στη συνέχεια απολαμβανοντας ένα ποιοτικό παραδοσιακό ΚΡΗΤΙΚΟ φαγητό απ'τα χεράκια της κα. Ελένης. Επιπλέον ένιωθα μεγάλη ασφάλεια με το αμάξι μπροστά στο Resort, αλλά και την ώρα της διαμονής μου στο δωμάτιο. ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΦΡΑΓΚΙΑ!!!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όποιο δωμάτιο κι αν επιλέξετε είναι σούπερ !!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, thalassis
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο κ πάρα πολύ καθαρό.. τα δωμάτια είναι άνετα ευρύχωρα.
Ακριβώς όπως τα δείχνουν στις φωτογραφίες χωρίς καμιά παραπλάνηση. Ευγενικοί και φιλόξενοι.. είναι ενα παρα πολυ ωραίο μέρος για να μείνεις στις διακοπές σού, είτε για λίγο είτε για πολύ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, _X2879HU
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε πραγματικα ικανοποιημενοι κ απο τα δωματια κ απο την εξυπηρετηση .Τα παιδια κανουν οτι καλύτερο μπορουν για να περναμε καλα ,οι τιμες στο μπαρ ειναι πολυ καλες , κ εχουν κ καλο φαγητο εαν αποφασισεις να μην βγεις εξω αλλα να φας κατι εκει...

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, stiakos