ZenHotels.com
Trip.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήμασταν απ τους πρώτους πελάτες αυτού του νέου καταλύματος. Με ενα πολύ όμορφο και μοντέρνο σχεδιασμό.
Η φιλοξενία και η ευγένεια του προσωπικού είναι η αρχή του τι θα ακολουθουσε.
Πήραμε ένα δωμάτιο στο κεντρικό κτήριο. Δεν εχω ξανα δει κάτι τόσο κοντά στην θάλασσα. Το δωμάτιο μας απ την θάλασσα απείχε μολις μερικά μέτρα. Έχοντας και την επιλογή της κεντρικής πισίνας.
Περάσαμε πολύ χρόνο να αγναντευουμε το απέραντο γαλάζιο.
Στο δωμάτιο μπορούσες να τα κάνεις απ το κινητό μέσο κάποιαεφαρμογής αλλα και κάποιον panel στο κομοδίνο. ( φώτα, κουρτίνες ακομα και room service ) . Απόλυτα προσαρμοσμενο στην τεχνολογία.
Η επιλογή μας να δειπνήσουμε στο ala carte Restaurant μοναδική εμπειρία. Το φαγητό ήταν 5* . Απολαύσαμε και ενα κοκτέιλ στο κεντρικό μπαρ

1  Ευχαριστούμε, _A9382EF
Ο/η Triada Tsialtzoudi, Guest Services / Front Office του Pepper Sea Club Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Αντώνιος Κ.
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την κρητική σας για την συλλογή του Pepper sea club hotel. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να διαβάσουμε ότι απολαύσατε όλες τις πτυχές της φιλοξενίας του pepper sea club. Τα υπέροχα σχόλια με συνδυασμό τον μοντέρνο σχεδιασμό την χρήση του smart room, την τοποθεσία του καταλύματος όσο και για το προσωπικό μας. Αυτό μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες των πολύτιμων προσκεκλημένων μας .
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας στο εγγύς μέλλον.

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Τέλειο ξενοδοχείο πολύ όμορφο ζεστοί και χαμογελαστοι ανθρώποι τέλειο φαγητό ξεχωριστά κοκτέιλ .τέλειο μέρος για χαλάρωση.!!!!!! Ένα ξενοδοχείο ακριβώς στη θάλασσα με οργάνωση και άνεση σε κάθε βήμα που κάνει ο επισκέπτης.μπραβο σας!! Καλές δουλειές να έχετε !!!!!!!

Ευχαριστούμε, barbaramanos

Αγαπητέ Barbaramanos
σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Pepper Sea Club Hotel για τις διακοπές σας.
Η δέσμευση για την εξυπηρέτηση και η ικανοποίηση των επισκεπτών μας είναι το κύριο μέλημα μας. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ακούσουμε ότι απολαύσατε την διαμονή σας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που αφιερώσατε χρόνο για να δώσετε τα σχόλια σας και ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σύντομα.

Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ο/η Triada Tsialtzoudi, Guest Services / Front Office του Pepper Sea Club Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ο/η Triada Tsialtzoudi, Guest Services / Front Office του Pepper Sea Club Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 2020