Tripadvisor

“Απογοήτευση”
Κριτική για: Πηλιορείτικο

Πηλιορείτικο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πρώτα να πω ότι στο tripadvisor υπάρχουν 2 pilioritiko περίπου δίπλα. Καταλαβαίνω ότι είναι το ίδιο μαγαζί.

Ήταν η πρώτη φορά που πήγαμε, ψάχνοντας για καλό αρνί σούβλας. Απογοητευτήκαμε. Άγευστο σαν να τρως χόρτα και στεγνό. Η σπανακόπιττα καλή, η τυρόπιττα σκοπέλου αδιάφορη τόσο που φώναζε "ας κάνω κάτι γρήγορα να τους ξεγελάσω". Το σερβις γρήγορο αλλά του στυλ ξεμπέρδευε να κάτσω άλλον στο τραπέζι σου. Τιμές: τσουχτερές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Peca2014

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δηστυχως η εφαρμογη δεν εχει περισσοτερα αστερια να βαλω...ηρθαμε πρωτη φορα σαββατο μεσημερι με Καλό καιρό και εξαιτίας αυτού πολύ κόσμο...Παρ όλα αυτά το service ταχύτατο και ευγενέστατο...τα φαγητά ζεστά και πλούσια σαν μερίδες και γευστικοτατα...συμφωνώ για τις λίγο τσουχτερες τιμες αλλά ότι πληρώνεις παίρνεις...η ποιότητα μας αποζημίωσε στο έπακρο...το συστήνω ανεπιφύλακτα για μια μονοήμερη εκδρομή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 186apostolosz
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019

Διαβάζω τα σχόλια και ειλικρινά εκπλήσομαι.Πήγαμε δεύτερη μέρα Χριστουγέννων,μεσημέρι,είμασταν 17 άτομα(εννοείται πως είχαμε κλείσει νωρίτερα).Τα φαγητά άψογα.Οι μερίδες τεράστιες.Το σέρβις πολύ καλό και γρήγορο,παρόλο που και οι δύο αίθουσες ήταν γεμάτες.Στο τέλος ήταν πολύ ωραία,ελαφριά και τα γλυκά μέσα σε βαζάκι που μας πρόσφεραν.Πολύ και εξαιρετικό φαγητό,αναψυκτικά,μπύρες και πολύ κρασί με €16 το άτομο.Να διευκρινίσω ότι και ορεκτικά πήραμε,και σαλάτες και όλοι μας πήραμε κύριο πιάτο. Μοναδικό αρνητικό ήταν το θέμα στάθμευσης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, pdgiama
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρόχειρα ορεκτικά, κρεατικά σούβλας προηγούμενης ημέρας/ών, δεν νομίζω να ξαναπάω και δεν θα το πρότεινα για κανένα λόγο

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Z735HD_
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα φοβισμένος από κάποιες κριτικές ...& έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος !
Αξίζει νομίζω να δοκιμάσετε ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, martinis1959

Πηλιορείτικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πεντέλη, Αττική
Πεντέλη, Αττική

Πηλιορείτικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!