Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Υπέροχη τοποθεσια!!! Η θάλασσα υπέροχη με βότσαλο πεντακάθαρα νερά!!! Το beach bar πάνω απ τη παραλία έπαιζε χαλαρή μουσική πολύ ωραία τα παιδιά όλα πολύ ευγενικά ειδικά η Ραφαέλα που μας σέρβιρε πολύ χαμογελαστή και ευγενική όπως και το παιδί μέσα στο μπαρ ο Σπύρος μας έφτιαξε τέλεια κοκτέιλ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
5  Ευχαριστούμε, ioankarditsa
Ο/η SkopelosExperience, Διευθυντής του Blue Green Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2019

Αγαπητή Ιωάννα,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Blue Green Bay για τη διαμονή σας στη Σκόπελο και που αφιερώσετε χρόνο για να δημοσιεύσετε την εμπειρία σας.

Σας ευχαριστούμε για το φανταστικό σας σχόλιο, το οποίο φυσικά μας ανταμείβει πολύ. Είμαστε ιδιαίτερα ευγνώμονες για τα ευγενικά σας λόγια για τον επαγγελματισμό του προσωπικού μας. Είναι αλήθεια πως το προσωπικό μας εργάζεται με πολύ κέφι και όρεξη για προσφορά! Η προτεραιότητά μας είναι φυσικά μια θαυμάσια και χαλαρωτική εμπειρία στους φιλοξενούμενούς μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με το κατάλυμά μας καθώς ο στόχος μας είναι να προσφέρουμε εξαιρετικές υπηρεσίες στους επισκέπτες μας. Το Pan Beach Bar με υπέροχα καλοκαιρινά και δροσερά cocktails σας ταξιδεύουν σε μια μαγευτική τοποθεσία πάνω στη θάλασσα με θέα στον κόλπο του Πανόρμου προσφέροντας στους επισκέπτες μας την καλύτερη σχέση ποιότητας και τιμής.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τα καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο Blue Green Bay για το επόμενο ταξίδι σας στη Σκόπελο!

Operation Manager Blue Green Bay

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η Ελενα στην υποδοχη εξαιρετικη, το ανανεωμενο δωματιο που μειναμε αριστο-πρωινο με εμπνευση και ευγενεια. Η κοπελα απο τον Πυργο στα πρωινα επισης εξαιρετικη.ολο το προσωπικο ανθρωπινο,καθολου δηθεν...highly recommended :-)

5  Ευχαριστούμε, Νικη Κ
Ο/η Spyrou S, Διευθυντής του Blue Green Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή Νίκη Κ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με το κατάλυμά μας καθώς ο στόχος μας είναι να προσφέρουμε εξαιρετικές υπηρεσίες στους επισκέπτες μας. Το εστιατόριο μας "Ormos Mezze Bar" με τοπικά προιόντα και ελληνικές γεύσεις καθώς και υπέροχα καλοκαιρινά και δροσερά cocktails σας ταξιδεύουν σε μια μαγευτική τοποθεσία πάνω στη θάλασσα με θέα στον κόλπο του Πανόρμου προσφέροντας στους επισκέπτες μας την καλύτερη σχέση ποιότητας και τιμής.

Operation Manager Blue Green Bay

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος...φανταστική τοποθεσίαγια μπάνιο, φαγητό και ξεκούραση..η εξυπηρέτηση ήταν εξαίρετη...και ειδικά πολλά Ευχαριστω στον Ανδρέα για τν προσοχή του και την άμεση βοήθεια σε ότι χρειαστήκαμε.!!

3  Ευχαριστούμε, _X5209FB
Ο/η Spyrou S, Διευθυντής του Blue Green Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Ανδρέα Κ,

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τα καλά σας σχόλια και φυσικά θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Blue Green Bay στην επόμενη επίσκεψή σας στη Σκόπελο.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικο φαγητο. Αψογη εξυπηρετηση απο ολο το προσωπικό. ειδικα απο τον Αντρεα στο εστιατόριο και τον Ιορδανη στην παραλια!
Δοκιμασαμε γαριδοδομακαροναδα τσιπουρα και χταποδακι κσι ηταν ολα υπεροχα

Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

4  Ευχαριστούμε, Takis T

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για το φανταστικό σας σχόλιο, το οποίο φυσικά μας ανταμείβει πολύ. Είμαστε ιδιαίτερα ευγνώμονες για τα ευγενικά σας λόγια για τον επαγγελματισμό του προσωπικού μας. Η προτεραιότητά μας είναι φυσικά μια θαυμάσια και χαλαρωτική εμπειρία στους φιλοξενούμενούς μας.

Θα θέλαμε επίσης να σας ευχαριστήσουμε για το θετικό σας σχόλιο σχετικά με τα γεύματα που προσφέρονται στο εστιατόριο μας "Ormos Mezze Bar". Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μοιραστούμε ότι συνεχώς εργαζόμαστε για τη βελτίωση της γευστικής εμπειρίας και, πάνω σε αυτές τις γραμμές, έχουμε δημιουργήσει τα ποτά μας από κορυφαίους barista, καθώς και για την παρουσίαση του παιδικού μενού για τους νέους επισκέπτες μας!

Όπως αναφέρατε, η τοποθεσία του ακινήτου βρίσκεται απομονωμένο πάνω στο κύμα και όλα τα δωμάτια μας έχουν μαγευτική θέα στον κόλπο του Πανόρμου. Δεν θα μπορούσαμε να περιγράψουμε καλύτερα την τοποθεσία και την εμπειρία σας!

Σας ευχαριστούμε και πάλι και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε στο Blue Green Bay για το επόμενο ταξίδι σας στη Σκόπελο.

Θερμές ευχαριστίες,

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος εστίασης, ευγενικό προσωπικό, άμεση εξυπηρέτηση, και ειδικά στο χώρο της παραλίας πολύ όμορφη εξυπηρέτηση από τον τζορνταν,επίσης πολύ ωραίο σέρβις στο χώρο του εστιατορίου από τον Ανδρέα με πολύ ωραία φαγητά,και απολαυστικά μοχιτο από τον μπάρμαν!! Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
5  Ευχαριστούμε, Esmeraldo B
Ο/η Spyrou S, Διευθυντής του Blue Green Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ Esmeraldo B,