Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενας υπεροχος χωρος και ενα ξεχωριστο περιβαλλον ,σε ενα καταπράσινο και ηρεμο μερος στην περιοχη του Πανόρμου.ευχαριστη εκπληξη η πισινα στον εξωτερικο χωρο και τα υπεροχα λουλουδια .Νιωθεις με την πρωτη ματια σαν στο σπιτι σου.Εσωτερικα ο χωρος ειναι διακοσμημενος με πολυ γουστο απο την ιδιοκτήτρια του ξενοδοχειου με πολυ μερακι την Κυρια Λιτσα.Κατα την παραμονη μας στο ξενοδοχειο μας εκανε εντύπωση η ευγενεια και η προθυμια των ιδιοκτητων ,του Κυριου Βασιλη και της Κυριας Λιτσας.Το δωματιο διακοσμημενο πολυ ωραια και καθαρο.Ευχαριστουμε πολυ για την ευχαριστη διαμονη.

Ευχαριστούμε, billkanter
Ο/η Vasilis Saratsioths, Γενικός Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλά σας λόγια. Μας δίνετε κουράγιο να συνεχίσουμε και να προσφέρουμε καλιτερες υπηρεσίες. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε . Να απολαυσετε τις ανεσεις του ξενοδοχείου και τις ομορφιες της Σκοπέλου.
Βασίλης Σαρατσιώτης

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο !!!!
Πολύ φιλικό το περιβάλλον περισσότερο με οικογενειακό έμοιαζε
Πολύ καθαρό, τα παιδιά ενθουσιάστηκαν με την πισίνα με το πρωϊνο & με το servise.
Ο δε γιος μου ανέφερε στην ιδιοκτήτρια κυρία Στεργίου:
"Κυρία Λίτσα άλλες 500 φορές θα ξαναέρθω στο Αφροδίτη"!!!
Ανεπιφύλακτα θα το πρότεινα,
Ότι & να πω για τον κύριο Βασίλη & την κυρία Λίτσα είναι λίγα τους νιώθουμε σαν οικογένεια!!

Ευχαριστούμε, Garflia
Ο/η Vasilis Saratsioths, Γενικός Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε παρα πολύ για τα καλά σας λόγια . Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας δούμε πάλι στο ξενοδοχείο μας και να απολαύσετε τις ομορφιές του Πανόρμου και της Σκοπέλου γενικότερα.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό πρωινό, καθημερινή καθαριότητα στα δωμάτια, ιδανικό περιβάλλον για οικογενειακές διακοπές!!! Ο κ Βασίλης και η κ Λίτσα εξαιρετικοί και πολύ φιλόξενοι!!Στα παιδιά άρεσε πάρα πολύ!!!Θα ξαναπάμε σίγουρα!!

Ευχαριστούμε, Nkl1976

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Μετά από αρκετό ψάξιμο και φεύγοντας από ξενοδοχείο της Σκοπέλου που δεν έμεινα ευχαριστημένος βρήκα αυτό το ξενοδοχείο που είναι πολύ όμορφο με φιλικό περιβάλλον και πολύ κοντά στην παραλία! Το προτείνω! Καθηγητής Βυζαντινής μουσικής.

Ευχαριστούμε, georgedW9827NO

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο Αφροδίτη βρίσκεται στον Πανορμο Σκοπελου με την φημισμένη πιο καθαρή παραλία μπροστά από το ξενοδοχειο . Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας , αφού η καθαριότητα ήταν άψογη, το πρωινο πλούσιο και το περιβάλλον οικογενειακό . Όλα τα μέτρα προστασίας έναντι του COVID-19 τηρούνταν κανονικά . Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα για ευχάριστες διακοπες :)

Ευχαριστούμε, nikoln2000