Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο !!!!
Πολύ φιλικό το περιβάλλον περισσότερο με οικογενειακό έμοιαζε
Πολύ καθαρό, τα παιδιά ενθουσιάστηκαν με την πισίνα με το πρωϊνο & με το servise.
Ο δε γιος μου ανέφερε στην ιδιοκτήτρια κυρία Στεργίου:
"Κυρία Λίτσα άλλες 500 φορές θα ξαναέρθω στο Αφροδίτη"!!!
Ανεπιφύλακτα θα το πρότεινα,
Ότι & να πω για τον κύριο Βασίλη & την κυρία Λίτσα είναι λίγα τους νιώθουμε σαν οικογένεια!!

Ευχαριστούμε, Garflia
Ο/η Vasilis Saratsioths, Γενικός Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε παρα πολύ για τα καλά σας λόγια . Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας δούμε πάλι στο ξενοδοχείο μας και να απολαύσετε τις ομορφιές του Πανόρμου και της Σκοπέλου γενικότερα.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό πρωινό, καθημερινή καθαριότητα στα δωμάτια, ιδανικό περιβάλλον για οικογενειακές διακοπές!!! Ο κ Βασίλης και η κ Λίτσα εξαιρετικοί και πολύ φιλόξενοι!!Στα παιδιά άρεσε πάρα πολύ!!!Θα ξαναπάμε σίγουρα!!

Ευχαριστούμε, Nkl1976

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Μετά από αρκετό ψάξιμο και φεύγοντας από ξενοδοχείο της Σκοπέλου που δεν έμεινα ευχαριστημένος βρήκα αυτό το ξενοδοχείο που είναι πολύ όμορφο με φιλικό περιβάλλον και πολύ κοντά στην παραλία! Το προτείνω! Καθηγητής Βυζαντινής μουσικής.

Ευχαριστούμε, georgedW9827NO

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο Αφροδίτη βρίσκεται στον Πανορμο Σκοπελου με την φημισμένη πιο καθαρή παραλία μπροστά από το ξενοδοχειο . Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας , αφού η καθαριότητα ήταν άψογη, το πρωινο πλούσιο και το περιβάλλον οικογενειακό . Όλα τα μέτρα προστασίας έναντι του COVID-19 τηρούνταν κανονικά . Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα για ευχάριστες διακοπες :)

Ευχαριστούμε, nikoln2000

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με άνετους και πεντακαθαρους χώρους,απολαυστικό πρωινό,έχεις επιλογή που θα απολαύσεις το μπάνιο σου στην καταγαλανη θάλασσα που είναι δέκα βήματα απο το ξενοδοχείο η την πεντακάθαρη πισίνα. Αξιολατρευτοι και πολύ ευγενικοί ιδιοκτήτες και προσωπικό!!Σίγουρα πάλι θα είναι η πρώτη επιλογή μου!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _M5108SR