Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Μετά από αρκετό ψάξιμο και φεύγοντας από ξενοδοχείο της Σκοπέλου που δεν έμεινα ευχαριστημένος βρήκα αυτό το ξενοδοχείο που είναι πολύ όμορφο με φιλικό περιβάλλον και πολύ κοντά στην παραλία! Το προτείνω! Καθηγητής Βυζαντινής μουσικής.

Ευχαριστούμε, georgedW9827NO
Ο/η Vasilis Saratsioths, Γενικός Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε παρα πολύ για τα καλά σας λόγια . Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας δούμε πάλι στο ξενοδοχείο μας και να απολαύσετε τις ομορφιές του Πανόρμου και της Σκοπέλου γενικότερα.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο Αφροδίτη βρίσκεται στον Πανορμο Σκοπελου με την φημισμένη πιο καθαρή παραλία μπροστά από το ξενοδοχειο . Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας , αφού η καθαριότητα ήταν άψογη, το πρωινο πλούσιο και το περιβάλλον οικογενειακό . Όλα τα μέτρα προστασίας έναντι του COVID-19 τηρούνταν κανονικά . Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα για ευχάριστες διακοπες :)

Ευχαριστούμε, nikoln2000

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο με άνετους και πεντακαθαρους χώρους,απολαυστικό πρωινό,έχεις επιλογή που θα απολαύσεις το μπάνιο σου στην καταγαλανη θάλασσα που είναι δέκα βήματα απο το ξενοδοχείο η την πεντακάθαρη πισίνα. Αξιολατρευτοι και πολύ ευγενικοί ιδιοκτήτες και προσωπικό!!Σίγουρα πάλι θα είναι η πρώτη επιλογή μου!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _M5108SR

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανυπομονούμε να ξαναέρθουμε!!! Σας ευχαριστούμε τόσοοοοο πολύ για όλα!!!! Κάπως έτσι σίγουρα είναι ο Παράδεισος!!!!!
Τα ποτά στην πισίνα, η ηρεμία... θα μας λείψουν σίγουρα πολύ!!!! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε φέτος !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, vicky_papadimitriou

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020

Καταπληκτική φιλοξενία, το πιο κατάλληλο μέρος για να χαλαρώσεις και να περάσεις όμορφες διακοπές!! Με το που ξυπνάς βρίσκεσαι με λίγα βήματα στην παραλία για μια βουτιά στην θάλασσα ή στην πισίνα του ξενοδοχείου που είναι πεντακάθαρη όπως και όλοι οι χώροι του!!! Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για οικογενειακές διακοπές!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Meander718015