TripAdvisor
Πάνορμος
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στον Πάνορμο της Σκοπέλου και πιστεύω στο πιο φιλόξενο και όμορφο ξενοδοχείο της περιοχής. Ιδιοκτήτες ήταν πολύ φιλόξενοι όπως και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Τα δωμάτια ήταν αρκετά ευρύχωρα πολύ καθαρά διέθεταν air-condition τηλεόραση ψυγειάκια και ανετα στρώματα. Το ξενοδοχείο διαθέτει ένα πολύ ωραίο μπαρ στο εσωτερικό έναν κήπο με υπέροχα λουλούδια και μία πισίνα πολύ μεγάλη και πάντα καθαρή όπως και η μικρή πισίνα για τα παιδιά. Το πρωινό ήταν πάρα πολύ ωραίο με φέτα αγγούρι ντομάτα όπως και μαρμελάδες δημητριακά λουκουμάδες διάφορα φρούτα εποχής ντόπια προϊόντα. Περάσαμε υπέροχα και σίγουρα στο μέλλον θα το ξανά επισκεφτούμε. Ευχαριστούμε το Αφροδίτη Hotel για τις υπέροχες διακοπές που μας χάρισε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ritsa77
Ο/η Vasilis S, Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε που οι διακοπές σας ήταν υπέροχες.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.
Ευχαριστούμε.

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018

Το προσωπικο οπως και ο διαχειριστης ειναι ευγενεστατοι, ετοιμοι παντα να σας εξυπηρετησουν. Το πρωινο θα επρεπε να ειχε μεγαλυτερη ποικιλια. Η πισινα του ξενοδοχειου γινεται απαραιτητη οταν η θαλασσα δεν ειναι καταλληλη λογω καιρου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 652christoss
Ο/η Vasilis S, Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για τις παρατηρήσεις που κάνετε.
Θα φροντίσουμε να διορθώσουμε κάποιες ελλείψεις που έχουμε για να γίνουμε ακόμα καλύτεροι. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και εσείς να χαρείτε τις ομορφιές της σκοπέλου.

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο και καθαρο ξενοδοχειο απο την πρωτη μεχρι την τελευταια μερα!! Οικογενειακο περιβαλλον , αψογες υπηρεσιες , ευγενικο προσωπικο σε μια απο τις πιο ομορφες περιοχες της Σκοπελου. Με την πιο ομορφη παραλια , και πισινα στο ξενοδοχειο με ομορφα φουσκωτα flamingo για παιδια και μεγαλους !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Marios P
Ο/η Vasilis S, Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2018

Κύριε Μάριε,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε που οι διακοπές σας ήταν υπέροχες.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και να είστε σίγουρος
ότι οι υπηρεσίες μας θα είναι καλύτερες.
Ευχαριστούμε.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2017

η θεση του ξενοδοχειου ειναι προνομιακη.ειναι σε αποσταση αναπνοης απο την καλυτερη παραλια της σκοπελου.ο εξωτερικος χωρος ειναι ενας μικρος παραδεισος με την πισινα και τα υπεροχα λουλουδια.ο εσωτερικος χωρος ειναι διακοσμημενος με πολυ μερακι και φροντιδα απο την ιδιοκτητρια του ξενοδοχειο την υπεροχη κυρια λιτσα.<mamma mia>τα δωματια ειναι πεντακαθαρα ,ανετα με υπεροχη θεα.ειναι διακοσμημενα με χειροποιητα και ανεκτιμητης αξιας πλεκτα και υφαντα.τιποτα δεν ειναι τυχαιο σε αυτο το ξενοδοχειο. το πρωινο πλουσιο και γευστικοτατο.μεγαλη εντυπωση μας εκανε το αυθεντικο ενδιαφερον των ιδιοκτητων και του προσωπικου να ικανοποιησει ολες τις επιθυμιες μας.παρεχει μεγαλο και ιδιωτικο parking,πισινα και πολλους χωρους χαλαρωσης.η παραμονη μας εκει θα μας μεινει αξεχαστη.το καλυτερο ξενοδοχειο απο ολα οσα εχουμε επισκεφτει.φυγαμε με τις καλυτερες εντυπωσεις.οι ιδιοκτητες και η φιλοξενια τους μας εχουν εντυπωσιασει.το συνιστω για μοναδικες στιγμες χαλαρωσης και ανετης διαμονης.σας ευχαριστουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, tsoukalavili
Ο/η Vasilis S, Διευθυντής του Afrodite Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε παρα πολύ για τα καλά σας λόγια . Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας δούμε πάλι στο ξενοδοχείο μας και να απολαύσετε τις ομορφιές του Πανόρμου και της Σκοπέλου γενικότερα.
Σας ευχαριστώ

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ καθαρό, μείναμε σε δίχωρο δωμάτιο το οποίο ήταν πολύ άνετο. Πολύ εξυπηρετικό και φιλικό το προσωπικό αλλά και οι ιδιοκτήτες. Μας έκαναν να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Τα παιδιά δεν περιορίζονταν και η παιδική πισίνα ήταν ότι πρέπει για αυτά. Σε απόσταση από την πιο ωραία παραλία του νησιού, όση χρειάζεται για να μην είσαι πάνω στο δρόμο αλλά και μόνο δέκα βήματα από αυτή. Παραδοσιακό στιλ και πολύ ωραία και προσεγμένοι εξωτερικοί χώροι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Ridaki