“Ταβέρνα βασιλική ”
Κριτική για: Ταβέρνα Vasiliki

Ταβέρνα Vasiliki
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό και γρήγορη εξυπηρέτηση . Στα must η σκοπελιτικη τυρόπιτα . Δεν μας άρεσε που δεν έφερε λίγο ψωμί με το φαγητό αφού είναι παραδοσιακή ταβέρνα . Κατά τα άλλα τα πιάτα ήταν όλα πολύ καλά και χορταστικά .

Ευχαριστούμε, Sherpa19978674659

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Το μαγαζί έχει θέα την θάλασσα ευχάριστο κλίμα και γρήγορη εξυπηρέτηση. Το φαγητό πολύ νόστιμο,το προσωπικό ευγενεστατο και χαμογελαστό

1  Ευχαριστούμε, _B7474SY
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπορώ να πω οτι ειναι το καλύτερο σουβλακι στη Σκοπελο αλλα και όχι μόνο!!!! Ο γύρος τους ειναι εξαιρετικος. Το προσωπικο πολυ ευγενικο. Μας κέρασαν και έναν χαλβά Φαρσάλων επίσης εξαιρετικός. Άψογοι σε όλα. Αξίζει να πατε.

2  Ευχαριστούμε, 948aggelikib
Ο/η tsoukalavili, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Vasiliki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ.χαιρόμαστε να φεύγετε από την ταβέρνα μας ευχαριστημενοι

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Φάγαμε όχι μία αλλά δύο φορές στο εστιατόριο. Αιτία ήταν η άριστη ποιότητα, η φιλική εξυπηρέτηση αλλά κυρίως η ίδια η Βασιλική που κάνει αυτή τη δουλειά με την καρδιά της. Από τιμές το οικονομικότερο μαγαζί του νησιού, οι μερίδες τεράστιες και η εξυπηρέτηση άψογη και φιλική. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένες.

1  Ευχαριστούμε, JohnnyArm

Η αλήθεια είναι ότι ότι κάνω το κάνω με την καρδιά μου και όταν έχω πελάτες σαν εσάς το κάνω δυο φορές με την καρδιά μου.ευχαριστω

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Υπέροχο φαγητό, πολύ ωραία τοποθεσία, μπροστά στη θάλασσα, πολύ ευγενικό προσωπικό, φάγαμε πολύ ωραία ήταν όλα πεντανοστιμα
Στο τέλος μας κέρασαν παγωτό που φτιάχνουν μόνοι τους και ωραίο επίσης χειροποίητο χαλβά.. Οικονομικό φαγητό και μένεις πολύ ευχαριστημένος

1  Ευχαριστούμε, Patty8_dim

Ταβέρνα Vasiliki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάνορμος, Σκόπελος
Νέο Κλήμα, Σκόπελος

Σκόπελος (Χώρα), Σκόπελος
Πάνορμος, Σκόπελος

Ταβέρνα Vasiliki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!