Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019

Θα το βρείτε στις Καμάρες πολύ κοντά στην παραλία, το δωμάτιο που μου έδωσαν ήταν πολύ μεγάλο και άνετο, τεράστιο και πολύ καθαρό WC με εκπληκτικό ντους!
Γενικά όλο το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και είχε θέα από το μπαλκόνι την παραλία, η οποία με τα πόδια απέχει ένα λεπτό.
Αξιόπιστη επιλογή θα έλεγα...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, bebekos
Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε στη σιφνο με αφορμή τον μαραθώνιο. Το δωματιο ήταν ότι έπρεπε. Πολύ κοντά στο λιμάνι,δίπλα στην θάλασσα και κοντά σε σούπερ μάρκετ. Πολύ καθαρό κ άνετο. Εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες και πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής! Αν είχε και πρωινό θα ήταν εξαίρετο!!! Ευχαριστούμε πολύ για όλα( και συγνώμη που σας ταραξαμε όταν φωνάζαμε στη γατα Χαχα)

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, j0rjinag
Ο/η MorfeasPension, Owner του Μορφέας Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2019

Αγαπητή Jorgina G.,

Ευχαριστούμε από καρδιάς για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μας αξιολογήσετε τόσο ευγενικά μέσω της Tripadvisor!
Προσπαθούμε να κάνουμε ότι μπορούμε για να αισθάνεται κάθε φιλοξενούμενος σα να βρίσκεται στο σπίτι του.
Να περνάτε καλά.
Χαιρετίσματα σε όλη την παρέα.

Κώστας

Η κριτική έγινε: 16 Μαΐου 2019

Το ξενοδοχείο είναι πολύ όμορφο, πολύ καθαρό, 10 μέτρα από την παραλία. Τα δωμάτια μεγάλα, όμορφα διακοσμημένα.Οι ιδιοκτήτες συμπαθέστατοι. Μπράβο σας!Κάνετε εξαιρετική δουλειά!!
Περάσαμε πολύ όμορφα και θα σας προτιμήσουμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Taurus242017
Ο/η Morpheas_Sifnos, Owner του Μορφέας Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2019

Αγαπητέ Taurus242017,

Ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο σχόλιό σας.
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά για εμάς από το να βλέπουμε πως απολαύσατε τις διακοπές σας στη Σίφνο και πως συνεισφέραμε κι εμείς λίγο σε αυτό!
Και πάλι ευχαριστούμε πολύ. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!
Να είσαστε καλά.

Κώστας Καμπουράκης

Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε κανει κρατηση για τον αγώνα του νησιου με κυρια προϋπόθεση οτι αναφέρει "τα κατοικιδια ευπρόσδεκτα ".βέβαια σε επικοινωνία που έγινε ηταν αρνητικοι και μονο ευπρόσδεκτα δεν ειναι οποτε και ακυρωθηκε η κρατηση οπως μαλλον και η γενοκετερη διαθεση για επίσκεψη στο συγκεκριμένο νησι.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Peter C
Ο/η MorfeasPension, Owner του Μορφέας Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητέ κύριε Peter C.,

Μετά λύπης μου διαπιστώνω πως δεν είσαστε ακριβής με την περιγραφή σας σχετικά με την κράτηση που κάνατε πρόσφατα μέσω Booking. Δυστυχώς ξεχάσατε να αναφέρετε πως δεχόμαστε κατοικίδια "κατόπιν συνεννοήσεως".
Αυτό σημαίνει ότι έχουμε το δικαίωμα να μη δεχτούμε τα δύο σκυλιά που μας είπατε πως μπορεί να φέρετε μαζί σας.
Η συνέχεια της απάντησης μας είναι οι θετικές κριτικές που μας έχουν κάνει μέχρι τώρα και φυσικά οι τακτικοί μας πελάτες που αισθάνονται τον Μορφέα σαν δεύτερο σπίτι τους.
Λυπάμαι που ακυρώσατε την επίσκεψη σας εξαιτίας της απάντησης μας και σας ευχαριστώ για την κριτική σας.

Να είσαστε καλά.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε μια βδομάδα στο νησί..το ξενοδοχείο ηταν υπέροχο, πεντακάθαρο και σε βολική τοποθεσία! Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί! Αν επισκεφτούμε ξανα το νησί σίγουρα θα το προτιμήσουμε
Γιώτα & Φάνης

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, giotapap1997
Ο/η MorfeasPension, Owner του Μορφέας Pension, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2018

Γιώτα και Φάνη,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια!!!
Ειλικρινά ήταν χαρά μας που σας γνωρίσαμε.Η ευγένεια σας θα μας μείνει αξέχαστη.
Και πάλι ευχαριστούμε για Ο Λ Α ;^)

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον.
Να είσαστε πάντα καλά.

Μαρία και Κώστας