“ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ΣΟΥΒΛΑΣ”
Κριτική για: Ταβέρνα Στέλιος

Ταβέρνα Στέλιος
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2021

Μόνο μία φράση για κριτική........τέλειο κατσικάκι σούβλας! Όχι ότι και τα υπόλοιπα φαγητά δεν ήταν ωραία! Όλα τέλεια και το χωριό πανέμορφο! ΜΠΡΑΒΟ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, TryfonMiliadis

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2020

Ωραίο κατσικάκι νόστιμο χοιρινό καθώς και τα υπόλοιπα .Τσίπουρο καθαρό με γλυκάνισο όπως το προτιμώ προσωπικά, (έχει και χωρίς ).
Ωραία εξυπηρέτηση καθαρά με τιμές νορμάλ.
Εξοχική ταβέρνα με σκιά δροσιά και ωραίο περιβάλλον.
Την έχω επισκευθεί αρκετές φορές και όλα είναι πάντα άψογα.

Ευχαριστούμε, Mike_Laskos
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλή επιλογή...το κατσικάκι του πολύ καλό, το σουτζουκακι και το κοκορέτσι μέτριο...τιμές καλές για την περιοχή...το προσωπικό θα έπρεπε να ήταν λίγο περισσότερο σε εγρήγορση. Εκτιμήσαμε πολύ το γεγονός ότι έφεραν για καλωσόρισμα τσίπουρο και λίγες ελιές, κάτι που δεν έχω δει ποτέ σε όσες ταβέρνες έχω πάει, ωστόσο χάνει στο μπλα μπλα γιατί θα μπορούσε να μας το πουλήσει καλύτερα αυτή την όμορφη για εμένα κίνηση, αντιθέτως ήρθε απλά και μας τα άφησε πάνω στο τραπέζι χωρίς να εξηγήσει τον λόγο που τα έφερε. Κατά τα άλλα ήταν μια ευχάριστη εμπειρία σε μια ωραία ταβερνούλα, κάτω από τη σκιά των πλατάνων στο γραφικό χωριό του Θεολόγου... !

Ευχαριστούμε, Κατερίνα Γ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Μας έφεραν μεζέ και τσίπουρο για καλωσόρισμα! Οι μερίδες πλούσιες, μας άρεσαν όσα παραγγειλαμε!!! Γρήγορη εξυπηρέτηση, καλές τιμές..

Ευχαριστούμε, corin1989
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Ο ορισμός του value for money. Εξαιρετικό φαγητό, μεγάλες μερίδες και καλές τιμές. Ότι δοκιμάσαμε ήταν νόστιμο. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρέτικο τηρώντας τα μέτρα. Να προτιμήσετε τα ψητά σούβλας. Πολύ καλή επιλογή άνετα θα το επισκεπτόμασταν ξανά με την πρώτη ευκαιρία!

Ευχαριστούμε, DespGeor

Ταβέρνα Στέλιος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκάλα Ποταμιάς, Θάσος
Θεολόγος, Θάσος

Ταβέρνα Στέλιος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!