Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανεπαρκείς και κακοσυντηρημένες εγκαταστάσεις. Υποτυπώδεις συνθήκες υγιεινής και καθαριότητας. Δεν προσφέρονται ούτε καν αυτά που αναφέρονται στην ιστοσελίδα.
Ο ιδιοκτήτης χωρίς καμία διάθεση επικοινωνίας, όταν το θέμα αφορά πρόβλημα σε σχέση με τη διαμονή.
Σε περίπτωση διαμονής σας να γνωρίζετε ότι οι διαστάσεις του δωματίου θα είναι μάλλον μικρότερες απ'ότι φαντάζεστε, τα σεντόνια και οι πετσέτες φθαρμένα, οι παροχές internet και τηλεόρασης υποτυπώδεις, το parking για περιορισμένο αριθμό οχημάτων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
4  Ευχαριστούμε, Vicky A
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο άθλιο έχω δει ποτέ στην ζωή μου. Με 50€ την βραδιά πουλούσαν φύκια για μεταξωτές κορδέλες... Άλλες φωτογραφίες είδαμε άλλα δωμάτια πήραμε... Η πισίνα είχε μέσα ότι μπορείτε να φανταστείτε.. Δεν το συστήνω...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, aspradis1977
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό και οικογενειακό ξενοδοχείο!μείναμε σε ένα πολύ μεγάλο διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια και ευρύχωρα μπαλκόνια με θέα την απίστευτη παραλία του κόρακα! Μόνο η πισίνα και ο χώρος γύρω από αυτήν δε μας άρεσαν! Πολύ ασφυκτικά! !Η παραλία καταπληκτική!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, mariasF7906TM
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2017

Περάσαμε καταπληκτικά . Οικογενειακό -φιλικό περιβάλλον.ήταν όλοι πολλοί ευγενικοί και μας υποδέχθηκαν με κρασί και φρούτα το πρωινό βασιλικό σε μπουφέ όλος ο μπουφές ήταν με δικά τους προϊόντα επίσης ήταν όλα πολύ καθαρά και πιστεύω πως βρήκαμε έναν καταπληκτικό προορισμό που θα επισκεπτόμαστε συχνά.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, Γιάννης Θ
Η κριτική έγινε: 23 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τον περασμένο Οκτώβριο το sunrise και μείναμε πολυ ευχαριστημένη οι ιδιοκτήτες και τα παιδια τους μας υποδέχτηκαν με ενα πολυ ζεστο χαμόγελο. Μας οδήγησαν στι πολύ ζεστό και καθαρο δωματιο με θεα την πισίνα. Στο δωματιο βρήκαμε φρεσκοκομμενα άνθη και ενα μπουκάλι κρασι και το τιμήσαμε δέοντος. Το βραδυ απολαύσαμε ενα δείπνο με προϊόντα απο την φάρμα τους. Το πρωι μας περιμενε ενα πλούσιο πρωϊνό απο τα χερια τις κύριας Μανωλιας(κέϊκ, ομελέτες ,μαρμελάδες κ.τ. λ.π). Το μονο κακο ηταν η σύντομη διαμονή μας. Αυτο το καλοκαιρι παντός σίγουρα θα καθήσουμε πολυ περισότερο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, LIZA G