Η κριτική έγινε: 23 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τον περασμένο Οκτώβριο το sunrise και μείναμε πολυ ευχαριστημένη οι ιδιοκτήτες και τα παιδια τους μας υποδέχτηκαν με ενα πολυ ζεστο χαμόγελο. Μας οδήγησαν στι πολύ ζεστό και καθαρο δωματιο με θεα την πισίνα. Στο δωματιο βρήκαμε φρεσκοκομμενα άνθη και ενα μπουκάλι κρασι και το τιμήσαμε δέοντος. Το βραδυ απολαύσαμε ενα δείπνο με προϊόντα απο την φάρμα τους. Το πρωι μας περιμενε ενα πλούσιο πρωϊνό απο τα χερια τις κύριας Μανωλιας(κέϊκ, ομελέτες ,μαρμελάδες κ.τ. λ.π). Το μονο κακο ηταν η σύντομη διαμονή μας. Αυτο το καλοκαιρι παντός σίγουρα θα καθήσουμε πολυ περισότερο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, LIZA G
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπω μολις πηγαμε μας προσφερανε κρασι φτιαγμενο απο τον κ.Νικο κατα τη διαμονη μας είχαμε πρωινο... ενα πρωινό του βασιλια ομελατα αυγα λουκανικα μπεικον και το καλύτερο homemade κεικ και μαρμελαδες απο τη κ.Μανολια ενα ειναι το σιγουρο οτι θα ερθουμε και του χρόνου. ..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, MariosPiatas
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό περιβάλλον απο τους πολυ εξυπηρετικός ιδιοκτήτες ειναι κοντά στην παραλία γύρω στα 100 μέτρα πας άνετα με τα πόδια. Το δωμάτιο άνετο και πολυ καθαρό. Το πρωινό πλούσιο κυρίως απο σπιτικά προϊόντα. Υπάρχει άνετο Πάρκιν. Αξίζει μια επίσκεψη.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, stemon71
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2016

Υπεροχη υποδοχη τελειο φαγητο μαγευτικο τοπιο και υπεροχο πρωινο με δικα τους προιοντα και εξερετικα ευγενικο προσωπικο !(ραφαηλ)το μονο ελλατωμα που ειχαν το ειχαμε εμεις που δεν κατσαμε πολλες μερες!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, markos p
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη υποδοχη με κρασι και φρουτα ...Το δωματιο υπεροχο το κρεβατι υπεροχα στρωμενο ΑΡΙΣΤΟ πρωινο με ποιοκιλια και υπεροχο βραδυνο φαγητο αλλες φορες barbeque και αλλες φορες ελληνικα παραδοσιακα φαγητα.Εκατσα δυο εβδομαδες και σιγουρα θα ξαναπαω πολλα ευχαριστω και χαιρετισματα κυριως στο ευγενικο Ραφαηλ!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα