Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Μια απλη διαμονη χωρις το κατι ιδιαιτερο.Δωματια καθαρα αλλα διχως πολλα πολλα.Η αυλη παντως που εχει αξιζει ακι ειναι πανεμορφη.Χρειαζεται μερακι να φτιαξουνε καλυτερα το καταλυμα (δεν εχει καν τηλεοραση).Ειναι στην ακρη της χωρας αλλα αυτο δεν ειναι και προβλημα γιατι οι αποστασεις ειναι πολυ συντομες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
15  Ευχαριστούμε, christosorl
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκτός του ότι είχαμε κλείσει στο Anna Studios, όταν φτάσαμε ο ιδιοκτήτης μας πήγε σε ένα εγκαταλελειμμένο σπίτι του αδερφού του στο λιμάνι, που μόνο σαν τρώγλη θα μπορούσαμε να το χαρακτηρίσουμε.
Ήταν μες την υγρασία, μύριζε, καμία διακόσμηση, ελλειπείς παροχές. Σπίτι του προηγούμενου αιώνα.
Και όταν του ζητήσαμε το λόγο, μόνο που δε μας έβρισε, πλασαροντας μας το σπίτι σαν κάτι το φανταστικό.
Απαράδεκτο κ το κατάλυμα-τρώγλη κ ο ιδιοκτήτης.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν θέλετε να δείτε ένα δωμάτιο του προηγούμενου αιώνα,να η ευκαιρία!Αν θέλετε να ζήσετε την εμπειρία ενός ακραίου καιρικού φαινομένου στο μπάνιο σας,είστε στο σωστό μέρος,πλημμύρα σε κάθε σας ντους!Τα δωμάτια αυτά προσφέρουν την περιπέτεια στην προνομιακή τιμή των 50€!
Αν πάλι θέλετε να κοιμηθείτε σαν άνθρωποι και να κάνετε ένα μπάνιο μετά από μια ολόκληρη ημέρα στον ήλιο και τη θάλασσα,μην περάσετε ούτε απ'έξω.Κρατήστε τα ευρώ σας κι αγοράστε μια σκηνή,πιο άνετη θα είναι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, mariabO4014QD