“Απλά τέλειο!!”

Manolis Tastes
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Εγω και η φίλη μου μείναμε πολύ ευχαριστημένες από τα πιάτα που δοκιμάσαμε στο συγκεκριμένο εστιατόριο!!!!!

Ευχαριστούμε, efrosynik2020

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Το φαγητό καταπληκτικό. Οι καλύτερες ψητές σαρδέλες, η φάβα τρομερή, το καλύτερο σαγανάκι γαρίδες. Ο σεφ μια ορχήστρα από μόνος του! Οι τιμές απολύτως λογικές! Μπράβο!!

Ευχαριστούμε, Vicky V
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020

Φαγητο;Ορεκτικο;Σαλατα;Γλυκο; Δεν υπαρχει μια κατηγορια στην οποια να υστερει η τεχνη του Μανωλη. Ευγενεια και ταλεντο στη μαγειρικη,ενδιαφερον και απο το προσωπικο και απο τον ιδιο για τους πελατες και τη γνωμη τους.ετοιμος να συστησει πιατα,να βοηθησει,να εξηγησει,να συζητησει απλα και ανθρωπινα, να ενδιαφερθει για το πώς κατεληξε ο καθε ενας επισκεπτης εκει. Ταπεινοτητα και ενδιαφερον,ανικητος συνδυασμος για καθε σπουδαιο μαγειρα. Το περιβαλλον,ο χωρος,το σερβιτσιο,οι γευστικες επιλογες εναρμονιζονται αψογα με το νησι αλλα και το χαρακτηρα του μαγαζιου. Η καλυτερη επιλογη,οχι μονο στους Λειψιους. ***Στα highlights ειναι η καλυτερη και πιο αυθεντικη πανακοτα που εχεις φαει ποτε***

1  Ευχαριστούμε, A3253UFmarias
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2020

Εξαιρετικό! Κάθε επισκέπτης των Λειψών πρέπει να δοκιμάσει την μαγειρική τέχνη του Μιχάλη. Πολλά χρόνια μπροστά σε κάθε σημείο του εστιατορίου. Αν ήταν σεφ σε μία μεγάλη πόλη (Αθήνα, Θεσσαλονίκη....) σίγουρα θα ξεχώριζε πάλι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Προτείνω να τον αφήσετε να προτείνει μόνος του τα πιάτα που θα δοκιμάστε. Θα σας σερβίρει τα καλύτερα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, tsegelidis
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό εστιατόριο!! Υπέροχες γεύσεις, ευγενικοί και χαμογελαστοί άνθρωποι, άψογη εξυπηρέτηση!Ο σεφ μας υποδέχτηκε ,μας πρότεινε κάποια πιάτα και ενδιαφέρθηκε να μάθει αν μας ικανοποίησε το γεύμα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Maria K

Manolis Tastes: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λειψοί, Δωδεκάνησα
Λειψοί, Δωδεκάνησα

Manolis Tastes: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!