Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021

Ό,τι και να πει κανείς για να περιγράψει την διαμονή στο "Ηλιος" είναι λίγο!!!
Κλείσαμε όλο το συγκρότημα για να μείνουμε εμείς και οι καλεσμένοι μας για την βάπτιση του παιδιού μας στους Λειψους.
Δωμάτια ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, οργανωμένα στην εντέλεια, όμορφα διακοσμημένα.
Το διαμέρισμα μας, σίγουρα ήταν μεγαλύτερο από το σπίτι μας!!
Μεγάλες βεράντες, με υπέροχη θέα και ένας πολύ όμορφος περιποιημένος κήπος, μας πρόσφεραν ώρες χαλάρωσης.
Όλοι οι καλεσμένοι μας έμειναν ενθουσιασμένοι και ανυπομονούν να ξαναπάμε!
Όσο για τον κύριο Γιώργο, τον ιδιοκτήτη...τι να πρωτοπεί κανείς!!
Ευγενεστατος, φιλόξενος, ότι και αν χρειαστηκαμε στο νησι μας βοήθησε και με το παραπάνω. Μας έκανε να νιώσουμε ότι μας φιλοξενεί ένας φίλος!!
Ευχαριστούμε πολύ για όλα Γιώργο!!!!
Ανυπομονούμε να επιστρέψουμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, Tonia1978
Ο/η George Chloros, Γενικός Διευθυντής του Helios Lipsi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2021

Σας ευχαριστω πολυ που ησασταν εδω. Να σας ζησει

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η απόφαση μας να μείνουμε στα δωμάτια ήλιος ήτανε η καλύτερη !!!Το δωμάτιο μεγάλο με όλες της ανέσεις Βρήκαμε ένα ψυγείο γεμάτο από το κύριο Γιώργο Υπέροχη τοποθεσία !!!Για τη φιλοξενία δεν υπάρχουν λόγια ότι και να πω είναι λίγο !!Αν ξαναπάμε λείψουμε πάλι στο κύριο Γιώργο θα πάμε!!!Σας ευχαριστούμε!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν πάτε θα περάστε υπέροχα!!¡
Ευχαριστούμε, Escape10685340257
Ο/η George Chloros, Γενικός Διευθυντής του Helios Lipsi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2021

ευχαριστω πολυ Νεκταριε. θα σε περιμενω παλι φιλε μου

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το Helios και ο Γιωργος ηταν για μας εξαιρετικη επιλογη!!!Τα δωματια πεντακαθαρα πανεμορφα με ολο τον εξοπλισμο για ανετη διαμονη τοποθεσια υπεροχη 5 λεπτα απο το λιμανι!!Τοσα χρονια που κανω διακοπες δεν εχω συναντησει πιο φιλοξενο οικοδεσποτη!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!
Ευχαριστούμε, Jet06470581059

Ευχαριστω Αθανασια μου. Και συ μια καλη φιλη για μενα. Ελπιζω να σε ξαναδω

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τα δωμάτια και μεζονέτες του συγκροτήματος από ότι διαπίστωσα έιναι εκπληκτικά …Φοβερή αυλή που σε βάζει αμέσως στο mood των διακοπών !!!!Το πιο εκπληκτικό από όλα είναι κύριος Γιώργος,στα 30 χρόνια που κάνω διακοπές δεν έχω συναντήσει πιο ευγενικό και φιλόξενο οικοδεσπότη …!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Zaratoustra27
Ο/η George Chloros, Γενικός Διευθυντής του Helios Lipsi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια. ευχομαι να σας ξαναδω

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Υπέροχα δωμάτια, υπέροχη φιλοξενία. Επισκεφτήκαμε τους Λειψούς στα τέλη Ιουλίου στα δωμάτια Helios του κύριου Γιώργου. Το διαμέρισμα που μείναμε ήταν μια έκπληξη! οικονομικό, πάρα πολύ άνετο, καθαρό, μας παρείχε τα πάντα, το ψυγείο ήταν γεμάτο με καλούδια. Ο κύριος Γιώργος ενας υπέροχος άνθρωπος που ήρθε μας πήρε από το λιμάνι, μας έκανε το τραπέζι σε μας και σε όλα τα δωμάτια, μας εξυπηρέτησε σε ότι τον χρειαστήκαμε. Πάντα με το χαμόγελο,ευγενικός και προθυμος. Μείναμε υπέρ ευχαριστημένοι. Σιγουρα όταν θα ξανά επισκεφτούμε τους μαγικούς Λειψούς θα είναι η πρώτη και τελευταία επιλογή μας.
Κωνσταντίνος-Ελένη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, elenigrop
Ο/η George Chloros, Γενικός Διευθυντής του Helios Lipsi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2021

ενα μεγαλο ευχαριστω, που με επισκεφτήκατε