“Εκπληκτικό!”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πάρα πολύ όμορφο μέρος δίπλα στη θάλασσα . Είμαστε εντυπωσιασμένοι απο το τέλειο φαγητό , τα ωραία κοκτέιλ και το ευγενέστατο προσωπικό . Φεύγουμε από τη Μουτσούνα με τις καλύτερες εντυπώσεις για το χρόνο που περάσαμε στο Ostria inn!

Ευχαριστούμε, iliaspal

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πάντα εκπλήσσει αυτό το μαγαζί!! Δίπλα στο κύμα, αφού απολαύσαμε τον καφέ μας, καθίσαμε για φαγητό. Μεγάλη ποικιλία, με ντόπια υλικά και πιάτα πολύ δυνατά γευστικά. Ευγενικό προσωπικό και άμεση εξυπηρέτηση. Πραγματικά ξεχωρίζει!!!

Ευχαριστούμε, aias80
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019

Σε ένα απόμακρο σημείο της Ναξου ένα εστιατόριο που σε εκπλήσσει ευχάριστα !Λιγα πιάτα αλλά άρτια γευστικά!Πολυ ωραίο περιβάλλον με θέα την θάλασσα .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, 596katerinab
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Με λίγα λόγια 5 αστέρια σε όλα εξυπηρετηση ,ευγένεια , ποιότητα , τέλεια τοποθεσια ! ότι κ να πω είναι λίγο .αξίζει κ με το παραπάνω !!!

Ευχαριστούμε, FrequentFlier760332
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε χρονιά τα τελευταία 5-6 χρόνια που κάνουμε τις διακοπές μας στην αγαπημένη μας Νάξο, πραγματοποιούμε μια ημερήσια εκδρομή από την πολύβουη βάση μας στο δυτικό τμήμα του νησιού προς το πιο παρθένο ανατολικό τμήμα. Μετά το μπάνιο, κάνουμε την καθιερωμένη στάση για φαγητό στο Ostria Inn. Για άλλη μια φορά φέτος μας ικανοποίησε απόλυτα με τις ωραίες κι όπως πάντα ανανεωμένες γεύσεις του και την πολύ φιλική εξυπηρέτηση. Όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν άψογα. Ξεχωρίσαμε την γευστικότατη ταραμοσαλάτα και το κριθαρώτο με γαρίδες.

Ευχαριστούμε, astrinid

Ostria Inn: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρή Βίγλα, Νάξος
Νάξος, Κυκλάδες

Απείρανθος, Νάξος

Ostria Inn: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!