“Απλά ένα μοναδικό μαγαζί ”
Κριτική για: Χόβολη

Χόβολη
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο προορισμός Κάρυστο για εμένα και την οικογένειά μου θα γίνει και προορισμός σε αυτό το μαγαζί που λίγα τέτοια εχώ συνάντηση στα ταξίδια μου... Άριστος καφές μεγάλη ποικιλία σε μεζέδες και άριστο σέρβις κάνουν αυτό το χώρο ασυναγώνιστο

1  Ευχαριστούμε, Kwstas t

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί, πολυ περιποιημενο στην λεπτομέρεια
Ένας υπέροχος χώρος στο λιμάνι της Καρύστου, μπορεί κάποιος να απολαύσει τον καφέ τού και όχι μόνο
Πολύ φιλικό προσωπικό, να το επισκεφτείτε ανεπιφυλαχτα!!

Ευχαριστούμε, Georgebalt
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζί για καφέ η ποτό ακόμη και snack. Πάω κάθε χρόνο Καρυστο γιατί έχω εξοχικό εκεί και καφέ πίνω μόνο στην... χόβολη. Και βραδάκι για μπυριτσα η κρασάκι με μεζέ είναι φανταστικά και φτηνα!.Δεν είναι τυχαίο που θα γεμίσει πρώτα η χόβολη και μετά τα διπλανά μαγαζιά!.

Ευχαριστούμε, Rigas R
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν η σημερινή μας εμπειρια ηταν η μοναδικη απο αυτο το μερος θα σας ελεγα μακρια και παλι μακρια.
Καθε φορα π επισκεπτόμαστε την καρυστο παντα κανουμε μια σταση εκει και γενικα ειναι ενα μερος που αγαπαμε πολυ!
ΑΛΛΑ σημερα η εμπειρία μας ήταν εντελώς διαφορετικη.
Απαραδεκτο σερβις μας χρεωσαν τον καφε που φέρανε λαθος με τη δικαιολογια οτι αργησαμε να το πουμε. ( Ειχα βγει εξω για επαγγελματικο τηλεφωνημα με διάρκεια 6'15") Πραγμα που διαπιστωσαμε μονοι μας οταν ζητήσαμε την αποδειξη. Ζητησαμε υπευθυνο και ηρθε κ παλι η ιδια αγενης σερβιτορα κ λεει με υφος δεν υπαρχει υπευθυνος εδώ, και ορίστε και αφηνει/παραταει με υφος 4€ στο τραπεζι. Απαράδεκτο.

1  Ευχαριστούμε, Elina A
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2017

Υπέροχος χώρος,ζεστή ατμόσφαιρα, καταπληκτικός καφές,νόστιμα μεζεδάκια και εξαιρετικό service και όλα αυτά σε μια φανταστική τοποθεσία, δίπλα στη θάλασσα!
Αναμένουμε με αγωνία τη Χόβολη της Πάρου!!!!

Ευχαριστούμε, kyriakos73

Χόβολη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάρυστος, Εύβοια

Χόβολη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!