“Μεσημεριανο”

Εστιατόριο Τα Καλάμια - Ο Φλώρος
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολυ καλο και τιμιο εστιατοριο οσον αφορα την σχεση τιμης ποιοτητας! Προσφερει κλασσικα πιατα,λαδερα(γεμιστα,φασολακια),φουρνου κ της ωρας.Αρκετα καλες μεριδες,σιγουρα χορταστικες. Ο χωρος εξωτερικα στην αυλη,βλεπει στη θαλασσα με τις μουριες να δημιουργουν ωραια σκια.Εσωτερικα δεν ειναι κατι το ιδιατερο. Το προτεινω κυριως για μεσημεριανο,αφου τε δυνατα του πιατα ειναι κυριως τα μαγειρευτα.

Ευχαριστούμε, Nickos K

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο σπιτικό φαγητό με θέα την θάλασσα!! Όμορφο και φιλικό περιβάλλον με άψογη εξυπηρέτηση!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Olympia G
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2017

Φάγαμε τη σπεσιαλιτέ του μαγαζιού που ήταν το "Στάμνας" και ήταν πεντανόστιμο! Το σέρβις ήταν άψογο και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό μαζί μας. Θα το επισκεφθούμε σίγουρα ξανά και του χρόνου το καλοκαίρι

Ευχαριστούμε, penthesileiamazona
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017

Επισκέφτηκα το εστιατόριο τον Αύγουστο κατά τη διάρκεια των διακοπών μου στη περιοχή. Μας το είχαν προτείνει και θεωρώ πως σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη αν κάποιος επιθυμεί ελληνική ταβέρνα. Το σέρβις ήταν γρήγορο και οι μερίδες ιδιαίτερα ικανοποιητικές και πολύ νόστιμες. Οι τιμές πολύ λογικές και σίγουρα δικαιολογούν την ποιότητα.

Ευχαριστούμε, Stergios S
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επαγγελματίες !!!! Πήγαμε με τον άντρα μου σημερα στις 5.00 το απόγευμα για φαγητο μετα τη θάλασσα και αυτο που μας είπαν ήταν οτι δεν είχαν φαγητο.... Αύγουστο μηνα... Μεσα τουριστικής περιόδου και με την Κάρυστο να εχει κόσμο .... Δεν ξέρω τι να πω...απαραδεκτο

Ευχαριστούμε, tonia k

Εστιατόριο Τα Καλάμια - Ο Φλώρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάρυστος, Εύβοια

Εστιατόριο Τα Καλάμια - Ο Φλώρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!