“Καλό φαϊ με θεα τη θαλασσα”
Κριτική για: Avithos Preview Taverna

Avithos Preview Taverna
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017

Πήγαμε λίγο μετά το μεσημέρι και δεν είχε κόσμο. Φάγαμε κρεατικά και μαγειρευτά. Καλό φαΐ που παίρνει βελτίωσης και ωραία θέα στη θάλασσα. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Στο τέλος μας πρόσφεραν πορτοκαλόπιτα με παγωτό που ήταν ότι έπρεπε για τελείωμα.

Ευχαριστούμε, KoMou

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μας που φαγαμε κάπου, πλήρωσαμε 40 ευρώ και φυγαμε πεινασμένοι. Ωραία τοποθεσία, καλη και γρήγορη εξυπηρέτηση όπως και πολύ ευγενικό προσωπικό αλλά αυτό που διάβασα από κάποιες κριτικές εδώ δεν αντιστοιχούσε σε αυτό που είδαμε εμείς. Μικρές μερίδες σε όχι και τόσο οικονομικές τιμές και οι κουτσομούρες που πήραμε δεν ήταν και φρέσκες! Απορω πραγματικά με τις κριτικές των άλλων χρηστών και δεδομένου ότι δεν είμαστε περίεργοι γενικώς μου έκανε πολύ κακη εντύπωση.

Ευχαριστούμε, Vicky M
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λίγο ψηλότερα από την παραλία της Αβυθου.
Όμορφη ταβέρνα με μεγάλες μερίδες, καθαρή με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό.
Ότι πρέπει για να περνάς ευχάριστα στις διακοπές σου.
Τιμές φυσιολογικές για αυτά που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, koufou
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικη θεα, πολυ καλο φαγητο, πολυ καλο σερβις. Η πιατελα ψαρικων για 2 ατομα ηταν πργματικα εκπληκτικη και σαν γευση και σαν ποσοτητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, teο k
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2017

Εξαιρετική τοποθεσία δίπλα στην παραλία με θέα τη θάλασσα, προσεγμένο φαγητό, ευγενικό προσωπικό, καλές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, evangelia20162016

Avithos Preview Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ληξούρι, Κεφαλονιά

Avithos Preview Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.