“ωραιο αλλα...”

ΕΡΓΟΝ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

ωραιοα μαγαζι με πολυ ωραια πιατα αλλα απευθυνεται κυριως σε κοσμο πιο γκουρμε και οχι σε τοσο παραδοσιακες οικογενειες οπως ειναι η δικη μου. νταξει, καλα φαγαμε ομως.
λιγο ακριβο

Ευχαριστούμε, stratoslakers

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Πολυ καλο φαγητο και παρα πολυ καλη δουλεια κανουν.
Σοβαροι επαγγελματιες!

Λιγο ακριβο βεβαια αλλα δεν βαριεσαι!
Στα συν το ευγενεστατο προσωπικο!

Ευχαριστούμε, roadtomadness
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ελληνική κουζίνα όχι τουριστική και άριστη εξυπηρέτηση .το περιβάλλον του γνήσιο για ελληνική ταβέρνα με αυλή και χαλικάκι

Ευχαριστούμε, 408katerinap
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2019

Λόγω των συχνών μας επισκέψεων στο Έργον Θεσσαλονίκης, επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο. Ο χώρος είναι πολύ ωραίος καθώς και το φαγητό. Η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε ευγενική. Ήρθαν πρώτα τα κυρίως και μετά τα ορεκτικά. Αλλά αυτό δεν μας ενόχλησε τόσο όσο το γεγονός ότι αφού πληρώσαμε και σηκωθήκαμε να φύγουμε κάποια κοπέλα που εργάζεται στο κατάστημα θεώρησε συνετό να ρωτήσει την κοπέλα που μας σέρβιρε αν πληρώσαμε. Μόνο που αυτό το έκανε φωνάζοντας καθώς η απόσταση μεταξύ τους ήταν 5 τραπέζια. Γίναμε ρεζίλι. Θεωρούμε αδιανόητη αυτή τη συμπεριφορά για ένα τέτοιο εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, kiki8694
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2019

Το ευγενικό προσωπικό μας εξυπηρέτησε άμεσα. Η ατμόσφαιρα ήταν ιδανική και το φαγητό ήταν υπεροχο (το κριθαράκι με τα θαλασσινά θα μας μείνει αξέχαστο)! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε έρθει στο νησί της Λευκάδας και το Νυδρί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, vpappaspr

ΕΡΓΟΝ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αθάνι, Απολλώνιοι

ΕΡΓΟΝ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!