Απίστευτη κρουαζιέρα

Καταπληκτική κρουαζιέρα το καράβι πολύ καθαρό πανεμομορφο το προσωπικό ευγενέστατο και ο καπετάνιος... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
alexandrosl196
Μια όμορφη μονοήμερη εκδρομή!

Αν βρεθείτε στο Νυδρί και έχετε μια μέρα ελεύθερη, μην χάσετε την ευκαιρία να επισκεφτείτε τις... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
MariaKout11
Διαβάστε και τις 2.647 κριτικές

2.110
2.110
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Πολυ οργανωμένη κρουαζιερα, με φαγητό, ποτό, καφέδες και μουσική!! Περνάει από φοβερές παραλίες, αξίζει τα λεφτά της!!

Ευχαριστούμε, Βίκυ Λ
Ο/η Mirjam K, Public Relations Manager του Makedonia Palace Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παίρναμε τηλέφωνο από Δευτέρα γιατί δεν μέναμε Λευκάδα, για να πάμε Παρασκευή, βγάλαμε γραμμή την Τετάρτη. Απάντησε μια ανάγωγη απαντώντας ''Πάρτε αργότερα έχω κόσμο''.
Ξαναπήραμε και μας είπε ότι πρέπει να κάνουμε κράτηση μέσω site. Κάναμε την διαδικασία και στο τέλος δεν επικοινώνησε μαζί μας ποτέ κανείς. Προφανώς συμπλήρωσαν τα άτομα και δεν μπήκαν ούτε καν στον κόπο να μας ενημερώσουν.
Ένα αστέρι γιατί θα μπορούσαμε να πάμε με κάποιον άλλο και χάσαμε όλη την εκδρομή.

Ευχαριστούμε, Panos K
Ο/η Mirjam K, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Makedonia Palace Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2021

Αγαπητε κύριε κυρια σας ζητάω συγνώμη εκ μέρους της εταιρείας είμαι ο καπετάν Κωστας ιδιοκτήτης της εταιρείας και θα επιβληθω άμεσα για την συμπεριφορά τής υπαλλήλου εάν σας φέρει ξανά ο δρόμος για λευκαδα έχετε έκπτωση 50 τις εκατό για την κρουαζιέρα. Καλο καλοκαίρι να έχετε

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν τηρούνται τα μέτρα. Δεν φοράει μάσκες ούτε το προσωπικό ούτε και ο κόσμος πάνω στο καράβι τόσο στους εξωτερικούς όσο και στους εσωτερικούς χώρους. Το 80% πληρότητα που λένε είναι μάλλον 180%. Ο ένας πάνω στον άλλον.
1. Η βουτιά στο πόρτο κατσίκι ήταν για παρά πολύ λίγο χρόνο και ο ένας πάνω στον άλλον
2. Η βουτιά στην παραλία της Ιθάκης ήταν πάλι ο ένας πάνω στον άλλον καθώς είχε μικρή αμμουδιά για τόσα πολλά άτομα
Χίλιες φορές να αυξήσετε την τιμή και να παίρνετε λιγότερα ατομα παρά αυτό το πράγμα τόσο λόγο κοβιντ όσο και για να το ευχαριστιέται ο κόσμος.

1  Ευχαριστούμε, 315elissavetc
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021

Γενικά ωραία εμπειρία που αξίζει να ζήσει κανείς.
Ο καπετάνιος πολύ φιλικός και ευχάριστος, με διάθεση να ανεβάσει το κέφι των επιβατών. Θα μπορούσε η κρουαζιέρα να περιλαμβάνει περισσότερη ώρα για κολύμπι.

Ευχαριστούμε, Πάνος Κ

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021

Λόγω καιρού (5 μποφόρ) δεν πήγαμε Πόρτο κατσίκι, εγκρεμνους και κιονι στην Ιθάκη χωρίς ενημέρωση από πριν και το μάθαμε στο καράβι. Τα κύματα μεγάλα και ο κόσμος ζαλιζοταν. Μας είπαν την επόμενη μέρα να πάμε δωρεάν εκεί κάτι που δεν έγινε ποτέ θεωρητικά πάλι λόγω καιρού. Στην τιμή περιλαμβανονταν φαγητό (σουβλάκια) τα οποία είχαν τελειώσει και περιμέναμε να βγάλουν και άλλα. Το θετικό της υπόθεσης ήταν ο καπετάνιος ο οποίος είχε πλάκα και τον συμπαθησαμε πολύ

Ευχαριστούμε, charalamposv637

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Προσπαθούμε να ικανοποιήσουμε τους πελάτες μας αλλά δεν μπορούμε να επέμβουμε στη φύση .Για μας προέχει η ασφάλεια των επιβατών και του πληρώματος.