Απίστευτη κρουαζιέρα

Καταπληκτική κρουαζιέρα το καράβι πολύ καθαρό πανεμομορφο το προσωπικό ευγενέστατο και ο καπετάνιος... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
alexandrosl196
Μια όμορφη μονοήμερη εκδρομή!

Αν βρεθείτε στο Νυδρί και έχετε μια μέρα ελεύθερη, μην χάσετε την ευκαιρία να επισκεφτείτε τις... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
MariaKout11
Διαβάστε και τις 2.646 κριτικές

2.109
2.109
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021

Ανύπαρκτη η τήρηση αποστάσεων!!!!!
Η αναχώρηση εγινε με μισή ώρα καθυστέρηση!!!
Οταν απευθύνθηκα στο προσωπικό δεν μου έδωσε καμιά σημασία!!!
Κανένας έλεγχος για test και εμβόλιο κατά COVID-19!!
Χρήση μάσκας δε, ούτε για αστείο· Τόσο στο πλήρωμα όσο και στους επιβάτες!!!!!
Στο parking χάος χωρίς την ύπαρξη κάποιου υπεύθυνου!!!!

3  Ευχαριστούμε, 453aliceo
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια εμπειρία και ο καπετάνιος φοβερός!ειναι μια ωραία και value for money κρουαζιέρα που αξίζει να κάνετε αν επισκεφτείτε τη λευκαδα!το προσωπικό πολύ ευγενικό

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, elenikokkinou
Ο/η Mirjam K, Front Office Manager του Makedonia Palace Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ.Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε..Καλή συνέχεια

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Απίστευτο σκάφος.. Ο καπετάνιος ένα με το κοσμο, το πλήρωμα πολύ εξυπηρετικό και πάντα προειχε η ασφάλεια μας, το μόνο που έχω να πω πολλά μπράβο!!!!

Ευχαριστούμε, lelospaidas8
Ο/η Mirjam K, Public Relations Manager του Makedonia Palace Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ.Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε..Καλή συνέχεια

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η κρουαζιέρα με το Μακεδονία είναι η χειρότερη εμπειρία που εχω ζήσει διότι έτυχε να κανουμε την κρουαζιέρα σε μια ημέρα με κύματα και το καράβι δεν μπορούσε να πάει στους Εγκρεμνους και Πόρτο κατσίκι δεν αρκούσε μόνο αυτό αλλά το καράβι κουνούσε τόσο πολύ σε αντίθεση με ένα κόκκινο καράβι (Eptanisos) που μας προσπέρασε έκανε κανονικότατα την κρουαζιέρα χωρίς να κουναει (δλδ ήταν πιο σταθερό ). Με λίγα λόγια η κρουαζιέρα με το Μακεδονία δεν αξίζει

5  Ευχαριστούμε, Petros3587

Αγαπητέ κύριε

Δεχόμαστε κάθε κριτική η οποία έχει σαν σκοπό τη βελτίωση των υπηρεσιών μας για το καλό των πελατών μας και εφόσον γίνονται καλοπροαίρετα.Μας δημιουργεί βέβαια ερωτηματικά η δική σας . Δεν μπορείτε πριν από μία βδομάδα να κάνετε κρουαζιέρα με άλλο καράβι στο οποίο δίνετε μια πολύ καλή κριτική και κάνετε την ίδια διαδρομή με το δικό μας καράβι και δίνετε τη χειρότερη κριτική.Για ποιο λόγο άραγε ίδια διαδρομή με διαφορετικά καράβια;
Πρώτο μέλημα μας η ασφάλεια των επιβατών.Παρακαλώ αποσύρετε την κριτική σας γιατί αφενός μεν δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και αφετέρου δε δείχνει κακή πρόθεση. Ευχαριστούμε .

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία ήταν φανταστική! Είδαμε υπέροχα τοπία και παραλίες με καταγάλανα νερά. Επισκεφτήκαμε αρκετά μέρη όπως Εγκρεμνους, Πορτο-Κατσίκι, Κεφαλονιά, Ιθάκη, την σπηλια Παπανικολη και το Σκορπιο. Το πλοίο ήταν πολύ όμορφο ανετο και καθαρό. Ο καπεταν Κώστας πολυ φιλικός εξυπηρετικος ευγενικός και έκανε και ξενάγηση καθ'ολη την διάρκεια της κρουαζιερας! Ειχαμε και τον μικρό καπεταν Ορφέα που ήταν η χαρά του πλοιου με το χαμόγελο του! Το πλήρωμα φοβερά εξυπηρετικό και ευγενικό! Η τιμή πολυ χαμηλή σε σχέση με την ποιοτητα της κρουαζιερας. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όσους επισκεφτούν την Λευκάδα.

Ευχαριστούμε, Argiris_tho

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.