Περάσαμε όμορφα.

Μια πολύ ωραία κρουαζιέρα στο Ιόνιο με το Makedonia Palace Boat είναι απαραίτητη αν βρεθείς στη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
TheSpymi
Αθήνα, Ελλάδα
The best Macedonia boat

Φοβερή η κρουαζιέρα με το Macedonia palace boat .το πρωσοπικο και ο καπετάνιος άψογοι. Ευχαριστούμε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες
849perik
Διαβάστε και τις 2.388 κριτικές

1.914
1.914
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Είναι ότι καλύτερο. Το προσωπικό καταπληκτικό, ο καπετάνιος πολύ αστείος και οι διαδρομές πολύ ευχάριστες. Θα το πρότεινα αν πάτε στο Νυδρι.

Ευχαριστούμε, SavvyTraveller2878
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Macedonia palace... Η καλύτερη μέρα των διακοπών μας. Εκπληκτική εμπειρία. Με ιδιωτική παραλία του συγκεκριμενου καραβιού στους εγκρεμνους. Πραγματικά ένιωσα υπερήφανη για τις ομορφιές της χώρας μου ακούγοντας Ζορμπά από τα μεγάφωνα και βλέποντας τόσο όμορφα μέρη από το καράβι. Ο καπετάν Κώστας εκπληκτικός και πολύ διασκεδαστικός. Τήρηση των μέτρων με τα δεδομένα. Πολύ οικονομική κρουζιερα γι’αυτο που προσφέρει. Θα το ξανακαναμε άνετα!

Ευχαριστούμε, Stavros G
Ο/η Mirjam K, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Makedonia Palace Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Αξιόλογη εμπειρία καθώς πηγαίνεις σε παραλίες που έχεις πρόσβαση μόνο δια θαλάσσης. Ο καπετάνιος εξαιρετικός και φιλικός. Όμως για λόγους κέρδους γεμίζουν το πλοίο με υπερβολικά πολλά άτομα. Ταξίδεψα στις 3/8 και το πλοίο ήταν γεμάτο με πληρότητα 60%, δεν θέλω να φανταστώ τι γίνεται τις άλλες μέρες. Επίσης το υπόλοιπο πλήρωμα ήταν σχεδόν αγενές. Τέλος, ενώ το κόστος είναι 25€ το άτομο μας ζήτησαν να αφήσουμε και φιλοδώρημα επιπλέον στο πλήρωμα.

1  Ευχαριστούμε, vasiliskX7604NG
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Υπέροχη εμπειρία. Προσωπικό εξυπηρετικό. Ο καπετάνιος έτοιμος για να διασκεδάσει το κόσμο. Κατά τη διάρκεια της κρουαζιέρας καθάριζαν με απολυμαντικό. Κάποιος κύριος χτύπησε στο πόδι (δεν γνωρίζω το πώς) κ κινήθηκαν όλοι πάρα πολύ γρήγορα για τις πρώτες βοήθειες. Ο άντρας μου, εγώ κ το σκυλάκι μας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη εμπειρία κ την υπέροχη φιλοξενία on board.

Ευχαριστούμε, xanthippiagapi

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Καταπληκτική εμπειρία επαγγελματίες στη δουλειά τους ο καπετάνιος θεός κάνει το καλύτερο για να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται. Αξίζει να τους προτιμήσεις.

Ευχαριστούμε, Inspiration816995