Περάσαμε όμορφα.

Μια πολύ ωραία κρουαζιέρα στο Ιόνιο με το Makedonia Palace Boat είναι απαραίτητη αν βρεθείς στη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
TheSpymi
Αθήνα, Ελλάδα
The best Macedonia boat

Φοβερή η κρουαζιέρα με το Macedonia palace boat .το πρωσοπικο και ο καπετάνιος άψογοι. Ευχαριστούμε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
849perik
Διαβάστε και τις 2.388 κριτικές

1.914
1.914
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Επιλέξαμε για δεύτερη φορά το Makedonia Palace στις πανέμορφες παραλίες της Λευκάδας και τα γειτονικά νησιά της. Αυτό που άρεσε ιδιαίτερα ήταν ότι μας πήγαν μέχρι την ακτή τον Εγκρεμνων και είχαμε την ευκαιρία να κολυμπήσουμε για αρκετή ώρα στα καταγάλανα νερά. Μαγευτικό ταξίδι με τον καλύτερο καπετάνιο και το προσωπικό του πλοίου.

Ευχαριστούμε, MNikAlba
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία κρουαζιέρα. Βλέπεις ωραία μέρη της Λευκάδας και μαθαίνεις αρκετά.
Ω καπετάνιος και το προσωπικό του κάνουν καλό κέφι και κάνουν την κρουαζιέρα απολαυστική.
Όποιος ενδιαφέρετε να κάνει την κρουαζιέρα, να επιλέξει το Μακεδονία Παλλάς :)

Ευχαριστούμε, 403takisa
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Ο καπτεν Κώστας εχει πολύ χιούμορ. Το σκάφος είναι πολύ ωραίο και καθαρό. Οι παραλίες που μας πήγε ήταν απίστευτες, ένας γνήσιος παράδεισος. Μια εμπειρία που πρέπει να ζήσετε.

Ευχαριστούμε, Xydonas
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Είναι η πρώτη μου κρουαζιέρα και είμαι κατενθουσιασμένος. Το μόνο που θα πω είναι το εξής.
Σεβασμός στον πελάτη
Πεντακάθαρο πλοίο
Συνέπεια
Ευγενέστατοι όλοι
Και τέλος ο Καπετάνιος ο Κος ΚΩΣΤΑΣ είναι το καλύτερος καπετάνιος που εχω συναντήσει στην Ζωή μου.

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για αυτή την εμπειρία.

Μελέτης Παπαευσταθίου.

Ευχαριστούμε, melpapaef
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Ήταν όλα τέλεια. Το πλήρωμα ήταν φιλόξενο και το πλοίο ήταν καθαρό. Η μουσική ήταν καλή. Η θέα ήταν φοβερή.

Ευχαριστούμε, _U24DN