“ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ”

Κουζίνες: Ιταλική
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Πως να μην συο φτιαξειυ την μερα ο Σπυρος με τα αστεια του και το χαμογελο του? φαγαμε πιτσα που μας αρεσε πολυ και το σερβις εξαιρετικο. τιμες λογικες.

προτεινω

Ευχαριστούμε, stratoslakers

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε το μαγαζι και πραγματικά ήταν παρα πολυ ωραία..Η πίστα εξαιρετική το καλτσονε τέλειο..εξαιρετική δουλειά από τους chef's και απο τα παιδιά εξω και απο τον ιδιοκτήτη..συνεχίστε έτσι παιδιά μπράβο σας...

1  Ευχαριστούμε, theodwrosm
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020

Το φαγητό δεν ήταν καλό. Πήραμε μια σαλάτα που ήταν πανιασμενη,η μακαρονάδα κολυμπούσε στην κρέμα γάλακτος και το κοτόπουλο σαν βρασμένο και άνοστο,τα μανιτάρια (ορεκτικό) άνοστα επίσης.Κατα τ'αλλα το προσωπικό ευγενέστατο!!!

Ευχαριστούμε, marianna_bla
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε βραδάκι, μιας και περνώντας, μας φάνηκε ένα πολύ καλό εστιατόριο ιταλικής κουζίνας.
Παραγγείλαμε μια σαλάτα Καίσαρα, μια πίτσα ελληνική και ριζότο κοτόπουλο. Η σαλάτα αν και φρέσκια, ήταν λίγο αταίριαστη, γιατί είχε ντομάτες, και μια σχετικά βαριά σως που δεν έχω ξαναδοκιμάσει σε Ceasars (λευκή με άνηθο, καρότο, μαγιονέζα).
Το ζυμάρι της πίτσας εξαιρετικό και τα υλικά πολύ πλούσια, αλλά για τα δικά μου γούστα υπερβολικά αλμυρή (σημεία με πολλή φέτα και αρκετές ελιές μη ξαλμυρισμένες). Τέλος, το ριζότο νόστιμο αλλά με υπερβολικό τυρί (τριμμένο, με αρκετές και χοντρές φλύδες παρμεζάνας και συνοδευόταν με έξτρα παρμεζάνα).
Από τιμές νορμάλ, τα παραπάνω συν μία μπύρα στα 30€.
Χωρίς αμφιβολία, μας άφησε καλή εντύπωση το μαγαζί λόγω του σερβιτόρου, ο οποίος ήταν εξαιρετικός, ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός.
Μπορεί να ξαναπήγαινα και να δοκίμαζα διαφορετικά πιάτα.

Ευχαριστούμε, rafaelan979
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε από Κοζάνη για διακοπές και επιλέξαμε να φάμε στο μαγαζί, μιας και παλιότερα δούλευε στην κουζίνα ένας φίλος... Όλα ήταν εξαιρετικά.. Πραγματικα δεν έχω φάει καλύτερη πίτσα στη ζωή μου. Η σαλάτα με τη φωλιά παρμεζάνας εξαιρετική. Ο ιδιοκτήτης φιλικός, τα παιδιά στο σέρβις οικεία και πολύ πρόθυμα να μας εξυπηρετησουν. Εξαιρετική πανακοτα στο τέλος... Το συστήνω ανεπιφύλακτα....

1  Ευχαριστούμε, XarisVog

Pomodoro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νυδρί, Λευκάδα
Νυδρί, Λευκάδα

Pomodoro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!