Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Orbitz.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φιλόξενοι άνθρωποι!Ομορφο και ευρύχωρο το δωμάτιο, άνετο στρώμα για ύπνο, καθημερινή καθαριότητα, γρήγορο wifi και ωραίο μπαλκονακι! Βολική τοποθεσία, λίγα μέτρα από τον πεζόδρομο στο Νυδρί, και το ιδιωτικό parking σου λύνει τα χέρια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Grigorios S
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο δωμάτιο με μπαλκόνι που βλέπει σε μια όμορφη, περιποιημένη αυλή. Ελάχιστη η απόσταση με τα πόδια από το κέντρο στο Νυδρί. Προσφέρεται ιδιωτικό parking που εξυπηρετεί πολύ γιατί δύσκολα βρίσκει κανείς να παρκάρει δωρεάν στη γύρω περιοχή. Εξαιρετικό πρωινό σε ποιότητα και ποικιλία για όλα τα γούστα, που σερβίρεται στο δωμάτιο την ώρα επιλογής του επισκέπτη. Ευγενέστατοι και καλοσυνάτοι άνθρωποι, η φιλοξενία τους σε σκλαβώνει. Τηρούνται σωστά τα μέτρα προστασίας από τον covid 19.Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Corina Z
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

+ Τα δωμάτια βρίσκονται σε πολύ πλεονεκτηματική θέση, κοντά στο λιμάνι κ τα μαγαζιά κ τη στάση του λεωφορείου! Το περιβάλλον είναι γενικά όμορφο κ προσεγμένο. Το προσωπικό είναι ευγενικό φιλικό κ εξυπηρετικό.

- Προσωπικά δεν μου άρεσε η αισθητική των δωματίων. Θα τα προτιμούσα πιο καλοκαιρινά κ ανάλαφρα με πιο ξεκουραστα χρώματα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, elenibl
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2015

Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό !! Τα δωμάτια εξαιρετικά καθαρά και μπαλκόνι στον όμορφο κήπο !! Τοποθεσία εξαιρετική ,στάση ΚΤΕΛ κοντά και ακριβώς απέναντι υπάρχει φούρνος και μίνι μάρκετ !! Το μόνο προβλημα είναι ότι ακούγονται οι πόρτες των διπλανών δωματίων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, effie162
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Εύχομαι σε κανέναν να μην τύχει κάποιο ατύχημα σ αυτά τα δωματια..εγώ κ ο σύντροφος μου κατά την προσέλευση μας βρέθηκαμε μπροστά στην ανευθυνότητα των ιδιοκτητων.. Ο σύντροφος μου έπαθε κάποιο ατύχημα εξαιτίας κάποιας αμέλειας τους στις εγκαταστάσεις κ περάσαμε τη πρωτη μας νυχτα στο νοσοκομείο. Εν τέλει εφόσον δεν αναγνώρισαν το ατυχημα είχαν την απαίτηση να τους πληρωσουμε αυτή την μαρτυρική νύχτα που περάσαμε στο νοσοκομείο σαν να μην συνέβει τίποτα, όταν φεραμε αντίρρηση όπως θα έκανε κι ο καθενας, μας ΑΠΕΙΛΗΣΑΝ, μας ΕΒΡΙΣΑΝ κ μας ΠΡΟΣΒΑΛΑΝ χωρίς υπερβολές!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
3  Ευχαριστούμε, Xristina P