Αποθήκευση
Υπέροχη κρουαζιέρα! Η καλύτερη επιλογή για να γνωρίσετε τη Λευκάδα!

Εξαιρετική εμπειρία η κρουαζιέρα με την Οδύσσεια, σίγουρα μία από τις καλύτερες ημέρες μου στο νησί... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
631elpidas
μέσω κινητής συσκευής
Great cruise!

Πολύ ωραία κρουαζιέρα με φοβερό καπετάνιο με την όμορφη παρέα του! Πανέμορφες παραλίες και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
KonnieThessaloniki

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε την εκδρομή μαζί με τον μικρό μας που είναι 5,5 χρόνων και υπερδραστηριος. Η εκδρομή κατάφερε να του κεντρίσει το ενδιαφέρον σε όλη τη διάρκεια της. Το πλήρωμα και ο καπετάνιος έκαναν το καλύτερο δυνατό για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι και άνετοι καθολο το ταξίδι. Το φαγητό και τα ποτά στην παραλία ηταν υπεραρκετά για όλους και με έξτρα ποσότητες. Τα τραγούδια ηταν πολύ ωραία και η ξενάγηση απο την Κατερίνα και τον καπετάνιο πολύ ενδιαφερουσα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα καθώς κατάφεραν να κρατήσουν υψηλό επίπεδο ακομα και την δύσκολη περίοδο που διανύουμε. Ο μικρός μας ηταν κατενθουσιασμενος!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, katerinak454
Ο/η Odysseia L, General Manager του Odysseia Boat Tour, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας εδωσαμε καλές αναμνήσεις και καλά όνειρα στο παιδακι σας !
Καλό καλοκαίρι να έχετε !
Χαιρετισμους από την ομάδα Οδύσσεια

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπείς για αυτήν την κρουαζιέρα! Δεν "πιάνει" κανένα άλλο σκάφος μπροστά στην Οδύσσεια, και σε αυτά που προσφέρει, πιστέψτε με το έψαξα πολύ! Το προσωπικό και ο καπετάνιος απλά ΤΟΠ! Φαγητό, διασκέδαση, τρομερές παραλίες και τέλειο mood! Μπράβο!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Xristos S
Ο/η Odysseia L, Owner του Odysseia Boat Tour, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε ! χαιρετισμους από τη ομάδα Οδύσσεια

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020

Σε σχέση με τις υπόλοιπες εκδρομές που κάνουν τα άλλα πλοία, η ΟΔΥΣΣΕΙΑ, προφέρει κάτι ξεχωριστό, τόσο λόγω ατμόσφαιρας από τη διαμόρφωση του πλοίου, όσο και από το συνολικό ημερήσιο πακέτο. Και φυσικά όλα τα λεφτά είναι ο καπετάνιος του ο ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ! Τολμήστε το. Αξίζει...

Ευχαριστούμε, ngrig0ri

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από την ομάδα Οδυσσέα !
Χαιρετισμους

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Βουτιές με μάσκες από το καράβι, ξενάγηση με περίπατο σε χωριό, φαγητό, μουσική, παραλίες και ένα φιλόξενο πλήρωμα σας περιμένει!
Μπορείς να παρακολουθήσεις τα πάντα ή να απολαύσεις την γαλήνη και την ηρεμία τής θάλασσας και του ήλιου.

Ευχαριστούμε, nikoscyanos
Ο/η Odysseia L, General Manager του Odysseia Boat Tour, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το πλήρωμα της Οδύσσεια .
Να περαστε ένα καλό καλοκαίρι, γεμάτο με ωραίες αναμνήσεις από την Λευκαδα μας .
Θερμούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Δεν έχω λόγια να περιγραψω αυτήν την εμπειρία που ζήσαμε με τον καπετάν Γεράσιμο και το πλήρωμα του. Ένας άνθρωπος μέσα στο κέφι την χαρα και μπορεί να το μεταδόσει αυτό και στον κοσμο. Πήγαμε σε απίστευτα νερα ευχαριστήθηκαμε μπάνιο και η περιποίηση ήταν εξαιρετική. Φαγητά, αναψυκτικά ,ουζάκι απίστευτη διασκέδαση και τρομερή ξενάγηση. Αξίζει με το παραπάνω τα χρήματα και θα το ξανά έκανα. Ήταν μια από τις πιο ωραίες εμπειρίες της ζωής μου.

Ευχαριστούμε, thaleiar2020
Ο/η Odysseia L, Owner του Odysseia Boat Tour, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα πολύ ωραία λόγια σας.
Μας ενθαρρύνουν μες στο δύσκολο καλοκαίρι που ζούμε όλοι .
Να είστε καλά και θερμούς χαιρετισμούς απο όλη την ομάδα Οδύσσεια