FindHotel
Travelocity64 $
Orbitz.com64 $
eDreams64 $
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω πάει...άψογο σέρβις,ευχάριστοι υπάλληλοι που σε κερδίζουνε με την συμπεριφορά τους,πεντακάθαροι χώροι,πολύ ωραίο φαγητό..Μείναμε για τρία βράδια κατά την επίσκεψή μας στην Λευκάδα και είμαστε καταευχαρηστημένοι. Καταπληκτικές παροχές, άψογο σέρβις, και πολύ καλό πρωινό!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, kostantinos d
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ξενοδοχείο, ευγενικό προσωπικό, μέτριο πρωινό αλλα ήταν η πρώτη φορά που μείναμε σε μέρος και δεν νιώσαμε ασχημα για το σκυλι μας !! Αγαπάνε και προσέχουν τα σκυλάκια!!
Επίσης μας ενημέρωσε μια ευγενέστατη κοπελα οτι χωρίς την άδεια μας δεν μπαίνουν στο δωμάτιο να καθαρίσουν!!! ✅✅
Εαν έχετε πετ να πάτε!!!

Ευχαριστούμε, eirhnht2015
Ο/η maria gazis, Γενικός Διευθυντής του George, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

αγαπητη Ειρηνη ,
ευχαριστουμε πολυ για την αξιολογηση και θα χαρουμε πολυ να σας δουμε ξανα συντομα !

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, με πλούσιο και γευστικό πρωινό, καθαριότητα άψογη, παροχές για παιδιά και κατοικίδια, και μια πισίνα διαμόρφωνε για μικρούς και μεγάλους. Αυτό που μας γοήτευσε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά του προσωπικού και συγκεκριμένα της υπεύθυνης (κυρία μαρια), οι οποίοι λόγω του ότι το δωμάτιο δεν ήταν έτοιμο όταν φτάσαμε, μας προσέφεραν μπύρες και καφέ όσο είμασταν σε αναμονή. Συγχαρητήρια για την αντιμετώπιση σας, ευχαρίστως θα σας προτιμήσουμε ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giannis_Arva
Ο/η margazis, Ιδιοκτήτης του George, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2019

Με πολυ χαρα θα περιμενουμε να σας ξαναδουμε !!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστουμε πολυ !

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2016

Το πρωινό, για την περίοδο του Πάσχα που μείναμε, ήταν αρκετά καλό όχι όμως πλούσιο. Ο γενικός χώρος του ξενοδοχείου ήταν καλός και το προσωπικό αρκετά ευγενικό και εξυπηρετικό. Το δωμάτιο δυστυχώς δεν ήταν αυτό που περιμέναμε καθώς ήταν 4 κρεβάτια στριμωγμένα και το μπάνιο πολύ μικρό και παλιό. Θέα δεν υπήρχε από το παράθυρο καθώς βλέπαμε στον ακάλυπτο. Οι πετσέτες αλλάζονταν κάθε ημέρα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο που να μην βλέπει στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Tzeni-Ana
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2015

Σε πολυ καλη θεση μακρια απο τον κεντρικο δρομο και την παραλια του Νυδριου αλλα προσβασιμο με τα ποδια. Ο εξωτερικος χωρος με την πισινα και τον κηπο ειναι υπεροχος καθως και ο χωρος του παρκινγκ ιδανικος λογω του προβληματος σταθμευσης στο κεντρο της πολης. Η ιδιοκτητρια Κα Μαρια ειναι εππαγγελματιας και προσπαθει να εχει ολους τους πελατες ευχαριστημενους. Εαν γινει μια σοβαρη ανακαινηση στα δωματια θα ειναι πραγματικα value for money αυτο το συγκροτημα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους