Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2014

Περάσαμε ένα υπέροχο τριήμερο(Πάσχα). Ιδανικό για όσους αναζητούν μια ήσυχη διαμονή, 3 λεπτά από το λιμάνι.Το ξενοδοχείο είναι πολύ ωραίο,καθαρό και σου προσφέρει μια απίστευτη χαλάρωση και ηρεμία. Δύστυχως μας τα χάλασε ο καιρός γιατί έβρεχε συνέχεια παρολαυτα η Λευκάδα είναι πανέμορφη. Τέλος δεν μπορώ να μη πω ένα μεγάλο μπράβο για το τόσο καλό φαγητό που είχε το ξενοδοχείο!!!!! Ευχαριστούμε την κ.Μαρια για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, nikos s
Η κριτική έγινε: 21 Μαΐου 2013

Περάσαμε ένα υπέροχο 3ήμερο από 3 εώς 6 Μαιου στο George μέσω ενός πακέτου ημιδιατροφής.Πραγματικά μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι τόσο με το φαγητό όσο και με το δωμάτιο. Το δωμάτιο ήταν πρόσφατα ανακαινισμένο και πολύ καθαρό αφού οι καμαριέρες καθαρίζαν καθημερινά ενώ είχε θέα την πισίνα και ετσι μας δινόταν η δυνατότητα ειδικά το βραδάκι να απολαμβάνουμε αυτή τη θέα από το μπαλκόνι μας. Το πρωινό ήταν απλό αλλά καλό,σερβιριζόταν από 8.30 με 10.30 στην αίθουσα του εστιατορίου.Αυτό που πραγματικά μας εντυπωσίασε ήταν η ποιότητα του φαγητού στο δείπνο.Υπήρχε μπουφές με μεγάλη ποικιλία φαγητών και όλα πεντανόστιμα!Πραγματικά αξίζει να το δοκιμάσετε!Το προσωπικό αρκετά φιλικό και εξυπηρετικό.Ευχαριστούμε για τις αξέχαστες βραδιές στο μπαρ!!!Ελπίζουμε να καταφέρουμε το καλοκαίρι να σας ξαναδούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
6  Ευχαριστούμε, Kostas K
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2013

Μείναμε για τέσσερις ημέρες την περίοδο του Πάσχα και δυστυχώς για εμάς το ξενοδοχείο ήταν κατώτερο των προσδοκιών , το δωμάτιο ήταν βρόμικο στο μπάνιο υπήρχε έντομο πεθαμένο που και τις τέσσερις ημέρες που μείναμε δεν απομακρύνθηκε ποτέ ,η ντουλάπα ήταν γεμάτη αράχνες , τα ποτήρια του καφέ μέσα στο δωμάτιο δεν τα έπλυναν ποτέ , τα φακελάκια με την ζάχαρη που χρησιμοποιήσαμε δεν τα αντικατέστησαν, τα σκουπίδια από καλαθάκι δεν τα άδειασαν ποτέ , το πρωινό ήταν ιδιαίτερα φτωχό και τίποτα δεν παρέμπιπτε σε ξενοδοχείο 4 αστέρων το μεγάλο Σάββατο είχε κόλυβα !! στο πρωινό για αυγά και αλλαντικά ούτε λόγος , μόνο πάριζα και τυρί τελευταίας ποιότητας , στην πισίνα μόνιμα κρεμόντουσαν τα καλώδια από τα ξηλωμένα φώτα , ίσως να ήταν νωρίς αν όμως δεν είσαι έτοιμος δεν ανοίγεις το ξενοδοχείο για να παρέχεις τα παραπάνω !!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
3  Ευχαριστούμε, Gerry2013
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2013

Μείναμε για 5 μέρες στο Νυδρί και υπήρξαμε πραγματικά τυχεροί που βρήκαμε δωμάτιο στο George! Το δωμάτιο ήταν υπερπαραγωγή, τεράστιο, πεντακάθαρο, το πρωινό πλουσιοπάροχο και πεντανόστιμο! Εάν είχαμε τη δυνατότητα θα θέλαμε πραγματικά να μείνουμε για τουλάχιστον ένα μήνα εκεί... Τα θερμά μου συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
7  Ευχαριστούμε, EfyG
Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2012

Περάσαμε τις ολιγοήμερες καλοκαιρινές διακοπές μας στο ξενοδοχείο.
Μέσω μιας ιντερνετικής προσφοράς με ημιδιατροφή.Το δωμάτια ήταν μέσα στις προσδοκίες μου τίποτα ιδιαίτερο όμως καθαρό και ευρύχωρο.
Το προσωπικό ευχάριστο και πρόθυμο ιδίως της κουζίνας που ήταν και η ευχάριστη έκπληξη καθώς το επίπεδο των φαγητών ήταν υψηλότερο από την ολική ποιότητα του ξενοδοχείου.Θα έλεγα ισάξια 5αστερου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
3  Ευχαριστούμε, Chris_tsak