“Το νουμερο 1 γυραδικο στο νησι”
Κριτική για: Tasty Gyros And Grill Since 1988

Tasty Gyros And Grill Since 1988
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2020

Καταπληκτικο φαγητο σε συνδυασμο με πολυ ευγενικο προσωπικό. Τηρουσαν ολα τα μετρα για την αντιμετωπιση του κορονοϊου! Θα το ξαναεπισκεφτουμε σιγουρα!!

Ευχαριστούμε, Thodoris D

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εμφανισιακά το μαγαζί δεν σε κερδίζει! Ωστόσο γευστικά είναι τέλειο αξίζει και με το παραπάνω! Σάντουιτς με γύρο στα 4 ευρώ και μετράει τρομερά! Πολύ καλή εξυπηρέτηση ευγενικό το παιδί και ευδιάθετο

1  Ευχαριστούμε, _U7249ZQ
Ο/η Thanasis_Ther, Γενικός Διευθυντής του Tasty Gyros And Grill Since 1988, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε παρά πολύ παιδιά για την εξαιρετική κριτική σας. Για την αρχική εντύπωση του μαγαζιού που αναφέρετε δεν φταίμε εμείς, απλά τυγχάνει να είμαστε δίπλα από δυο τουριστικά όπου το ένα από τα δυο μάλιστα το έχει κλείσει τελείως. Εμείς από την μεριά μας προσπαθούμε να το διατηρούμε καθαρό, να το ανακαινίζουμε συχνά και να προσθέτουμε καλαίσθητες πινελιές κάθε χρόνο. Τέλος, ευχόμαστε να είστε καλά και να περνάτε όμορφα

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το ποιο νόστιμο ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΟ πιτόγυρο του νησιού. Χειροποίητος γύρος εξαιρετική γεύση και το κρέας άριστο . Αγνά υλικά και άφθονα. Το προσωπικό ευγενέστατο και φιλικό και οι ιδιοκτήτες απλοί ωραίοι άνθρωποι. Συνιστάται με κλειστά μάτια και εννοείται πως θα ξανά πάμε.

Ευχαριστούμε, AGD050920
Ο/η Thanasis_Ther, Γενικός Διευθυντής του Tasty Gyros And Grill Since 1988, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε παρά πολύ παιδιά, είμαστε χαρούμενοι που έχουμε πελάτες με κρίση και αντίληψη. Ευχομαστε να είχατε ένα ξεκούραστο ταξίδι επιστροφής και να σας ξανά δούμε του χρόνου, να είστε καλά

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2020

Άψογοι σε ολα.
Ελληνικά κρέατα, πατάτες κομμένες στο χέρι και οχι προτηγανισμενες ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ.
Η κουζίνα τους πεντακάθαρη και το προσωπικό ευγενεστατο.
Αν μας ξαναφέρει ο δρόμος μας θα το ξανατιμήσουμε.
Πολύ καλή Σχέση ποιότητας, ποσότητας και τιμής.

Ευχαριστούμε, Xristinaeuthimiou2

Μπροστά σε τέτοιες κριτικές τα λόγια και η ευγνωμοσύνη είναι πολύ λίγα για να περιγράψουν την χαρά που μας δίνετε. Σας υπέρ ευχαριστούμε για αυτά τα υπέροχα λόγια με τα οποία περιγράψατε την εμπειρία σας στο εστιατοριο μας, ευχομαστε να είχατε ένα όμορφο ταξίδι επιστροφής και να σας ξανά δούμε στο μέλλον, χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Πήραμε γύρο χοιρινό και γύρο κοτόπουλο και τα δύο ήταν πολύ καλά και σαν γεύση και σαν ποσότητα..
Έχει πατάτες φρέσκες όχι κατεψυγμένες..

Ευχαριστούμε, panosp142
Ο/η Thanasis_Ther, Γενικός Διευθυντής του Tasty Gyros And Grill Since 1988, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2020

Να είστε καλά σας ευχαριστούμε παρά πολύ

Tasty Gyros And Grill Since 1988: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νυδρί, Λευκάδα
Νυδρί, Λευκάδα

Tasty Gyros And Grill Since 1988: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα