Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο που το δουλευει κόσμος με ορεξη και αγάπη! Είναι πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι! Πήγαμε χωρις κράτηση κι ομως ανταποκρίθηκαν κατευθείαν για να μας βοηθήσουν! Τα δωμάτια ευρυχωρα με άνετα κρεβάτια και πεντακάθαρα πάνω απ όλα! Καλο σημα ιντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο. Το πρωινο δίπλα στην πισίνα και πολύ νόστιμο ίσως να ήθελα μεγαλύτερη ποικιλία αλλά ήταν οκ,και το μπαρ προσφέρει μέχρι το βραδυ υπεροχα σνακ και κοκτειλ! Επισης σε καλή τοποθεσια.Γενικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι θεωρω πως του αναλογούν περισσότερα αστέρια και το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Laura D
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλές εντυπώσεις, υπηρεσίες που ανταποκρίνονται σε ξενοδοχείο περισσότερων αστέρων. Θα ήθελα να δω πιο πρωτότυπες γεύσεις στο πρωινό με έμφαση στα τοπικά προιοντα! Πολύ άνετο κρεβάτι, πεντακάθαρο μπάνιο με τζαμαρία έκπληξη!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Andreas S
Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2015

Ενα πολυ όμορφο και καθαρό ξενοδοχείο με ευγενικούς και εξυπηρετικούς ανθρώπους..Διπλα στο κέντρο αλλα με την ησυχία που χρειαζόμασταν,το προσωπικο ευγενικοτατο και το δωματιο παντα στην εντελεια.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, 890vagelisk
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2015

συγχαρητηρια για την εξυπηρετηση που μασ προσφερετε εδω κ αρκετα χρονια απ οταν σασ ανακαλυψαμε,το συνιστω ανεπιφυλαχτα,πολυ ευχαριστο περιβαλλον,καθαρο,με πολυ ομορφο χωρο εξωτερικο κ πισινα ,προσεγμενα κ πεντανοστιμα σνακ οπως κ φανταστικα καλοκαιρινα κοκτειλ!!!συνεχειστε ετσι παιδια ¨)

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, kontopoulouxristina
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2014

Μου ειχαν προτεινει το ξενοδοχειο γνωστοι μου που παρατθεριζουν στο νυδρι και μπορο να πω οτι εμεινα κατενθουσιασμενος και θα προσπαθησω να το επισκεφτω και φετος το πανεμορφο νυδρι σε συνδυασμο με το ξενοδοχειο...Αυτο που ξεχωρισα στο ξενοδοχειο ηταν η καθαριοτητα που για μενα ειναι απ τα πιο σημαντικα πραγματα σε ενα ξενοδοχειο ακομα μην ξεχασει κανεις να δοκιμασει τα χειροποιητα burger απ τα παιδια που εχουν το ξενοδοχειο(τελειο burger και παρα πολυ καλο club sandwich πολυ χορταστικα)..εξυπηρετικοτατα τα παιδια που εχουν το ξενοδοχειο(συγνωμη που δεν θυμαμαι τα ονοματα τους αλλα θα τα θυμηθω φετοσ που θα ξαναπαω)και το αλλο το οποιο μου εκανε πολυ καλη εντυπωση ηταν τα events που εκαναν τα παιδια οπως το barbeque night με χορταστικα σουβλακια και τις δροσερες μπυρες...Το συνιστω ανεπιφυλακτα το PALMYRA HOTEL,ειναι σιγουρο οτι θα περασετε καταπληκτικα και θα ξαναπατε,οπως και εγω...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, antonis g