Μοναδική εμπειρία...

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019
Sakis8M
Κρήτη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Φοβερή Κρουαζιέρα στο Ιόνιο!!!

Πολύ ωραία κρουαζιέρα!!! Επισκέφθηκαμε μέρη όπου δεν μπορείς να τα δεις μόνος σου. Με πολύ καλή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019
Maria L
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικοί και εξυπηρετικοί μας ενημέρωσαν για το πως και που πρέπει να κινηθούμε με τη βάρκα. Μας συνέστησαν και καποια καταστήματα στο Μεγανήσι για φαγητό. Η εμπειρία ειναι μοναδική με λίγη προσοχή θα περάσετε υπέροχα. Οι παραλίες που σου προτείνουν είναι μοναδικές και σε πολλές περιπτώσεις είσαι μόνος σου, απλά υπέροχα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Sakis8M
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019

Πολύ ωραία κρουαζιέρα!!!
Επισκέφθηκαμε μέρη όπου δεν μπορείς να τα δεις μόνος σου.
Με πολύ καλή διάθεση όλη η παρέα του πληρώματος μας διασκέδασε και προσπάθησε για το καλύτερο!
Προτείνω το Macedonia Palace ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Maria L
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019

Μια βόλτα που σου μένει αξέχαστη....Μια μέρα χαμένος στα τυρκουάζ νερά του Ιονίου,με το δροσερό αεράκι να σβήνει την κάψα του μεσημεριανού ήλιου.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, konalamb
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2018

Εξαιρετικοί επαγγελματίες,μια μοναδική εμπειρία την οποία αξίζει να ζήσει κάθε επισκέπτης της Λευκάδας,απλα υπέροχο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, John T
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μία εμπειρία πού πρέπει νά ζήσετε! Πολύ καλοί επαγγελματίες με γνώση του αντικειμένου! Σκάφη σέ άριστη κατάσταση με σύγχρονες εξωλέμβιες τετράχρονες και πολύ οικονομικές. Τά παιδιά μας εξήγησαν τό χειρισμό του σκάφους και μας πρότειναν σημεία και παραλίες πού μπορούμε νά επισκεφτούμε. Επίσης έχουν τίς καλύτερες τιμές από όσους ρωτήσαμε , τουλάχιστον 30% πιο οικονομικοί. Δεν βλέπω την ώρα να τό ξανακάνω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, MikeK4288