Priceline
Expedia.com26 $
Travelocity26 $
ZenHotels.com29 $
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2019

Δεν θα το πρότεινα σε κανέναν! Απεριποίητο, με βρώμικους τοίχους και ένα κομμάτι λινάτσα για κουρτίνα.Το δωμάτιο είχε βασικές ελλείψεις (σαπούνι, μανταλάκια, χώρο για άπλωμα ρούχων-πετσετών). Επίσης, δεν θα μπορούσα να αφήσω ασχολίαστη την χελιδονοφωλιά που υπήρχε μέσα στο διάδρομο για τα δωμάτια!!!! Πραγματικά πολύ κρίμα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, ioannat1018
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018

Το χειρότερο δωμάτιο που έχω μείνει!Δεν έχουν καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα!Όταν πας εκεί σου δίνουν μια τρώγλη που δεν χωράς ούτε να στρίψεις! Άλλο βλέπεις και αλλού μένεις!Επιπλέον, τα σεντόνια είναι βρώμικα με λεκέδες απο αίματα και άλλες βρωμιές! Υπήρχαν λεκέδες μέχρι και στους τοίχους απο σκοτωμένα κουνούπια!Όταν διαμαρτυρήθηκα στον ιδιοκτήτη μου μίλησε με απαίσιο, ειρωνικό τρόπο! Η κοπέλα στη ρεσεψιόν ήταν πολύ ευγενική και εξυπηρετική αλλά τι να το κάνεις??

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Dimitra M
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο είναι ένα παλιό οίκημα στο Νυδρί. Το δωμάτιο ήταν καθαρό. Τίποτα άλλο.
Ένα κουρέλι αντί για κουρτίνα που κάλυπτε μόνο τη μισή μπαλκονόπορτα (σαν κομμάτι από σακί) και κρεμοσάπουνο μόνο για τα χέρια στο μπάνιο. Μείναμε Νοέμβριο δυο βράδια. Χρειαστήκαμε ένα πάπλωμα αλλά δυστυχώς είχε μόνο ένα σε δίκλινο δωμάτιο. Στα φύλλα της ντουλάπας είχε σκοτωμένα κουνούπια. Η κυρία Μίνα που μας εξυπηρέτηση ήταν ευγενέστατη. Το μόνο θετικό η πολύ χαμηλή τιμή των 25 ευρώ το δίκλινο, οπότε το ό,τι πληρώσεις ισχύει πλήρως στην περίπτωση μας.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Απόστολος Μ
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δεδομένου ότι ήταν πιο οικονομικό από όλα τα άλλα αλλά δυστυχώς μείναμε πολύ απογοητευμένοι. Δεδομένου ότι ήταν το πιο φθηνό δεν είχαμε την απαίτηση να μας αλλάζουν κάθε μέρα σεντόνια και πετσέτες αλλά σίγουρα τα σκοτωμένα κουνούπια που υπήρχαν στο δωμάτιο πριν από εμάς θα έπρεπε να τα είχαν καθαρίσει. Επίσης στα σεντόνια και στα μαξιλάρια υπήρχαν λεκέδες. Με πενήντα ευρώ την βραδιά αν δεν ήταν high season θα μέναμε κάπου πολύ καλυτερα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, dimitra97
Η κριτική έγινε: 20 Απριλίου 2017

Στο κέντρο της τουριστικής περιοχής Νυδρί, ένα όμορφο , καθαρό κατάλυμα, με πολύ άνετο μπαλκόνι, εξοπλισμένη κουζίνα, χώρο στάθμευσης, δωρεάν wi-fi και εξαιρετικό, φιλικό προσωπικό. Σίγουρα αξίζει τα λεφτά του!!!
ΥΓ. Η στάση του λεωφορείου είναι δίπλα και τα καραβάκια που σε πάνε εκδρομές στα κοντινά νησάκια και τις μαγικές παραλίες του νησιού είναι πολύ κοντά. Εστιατόρια, μπαρ, διάφορα καταστήματα και σούπερ μάρκετ όλα σε βολική απόσταση. Η παραλία του Νυδρί είναι επίσης κοντά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους