“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!!!!”
Κριτική για: Del Mar

Del Mar
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018

Κατα την γνωμη μου το καλυτερο μαγαζι στον Πορτοραφτη,πολυ καλη θεα στην θαλασσα,το καλοκαιρι λειτουργει και ως beachbar,καλη μουσικη καλο φαγητο ,πολύ ωραια ποτα ,αριστης ποιοτητας καφες,και βεβαια ενας πολύ καλος επαγγελματιας και σωστος ιδιοκτητης ο Γιωργος!

Ευχαριστούμε, Babis N

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μάλλον το προσωπικό δεν έχει πολύ όρεξη να εργαστεί.. το καταλαβαινω ότι υπάρχει κούραση.. Αλλά με τέτοιες τιμές το service θα έπρεπε να είναι καλύτερο...

1  Ευχαριστούμε, Anna P
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μπάνιο Σάββατο πρωι πριν μια εβδομαδα και βρήκαμε ξαπλωστρα χωρίς να είναι κρατημενη με πετσέτα από το μαγαζί οπως συνέβαινε σε όλες τις υπόλοιπες οι οποίες βρίσκονταν στις δύο πρώτες σειρές.Σε λιγο εμφανίσθηκε υπεύθυνος του μαγαζιού ο οποίος μας κατηγόρησε ότι βγάλαμε την πετσέτα για να κάτσουμε.Οταν του δείξαμε ότι δύο θέσεις πιο εκεί υπήρχε πάλι σετ με ξαπλώστρες που δεν είχαν πετσέτες και δεν κάναμε κάτι τέτοιο άρχισε να μας κοροϊδεύει και να μας σχολιάζει με φίλο του που προφανώς ήθελε να βάλει στην συγκεκριμένη θέση.Βεβαιως και φύγαμε αφού μας ευχήθηκε στο καλό.Κριμα γιατί δεν θα με ξαναδούν ούτε τον χειμώνα που έχουν ελάχιστο κοσμο

6  Ευχαριστούμε, MariannaT
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2018

Πολύ καλός καφές και καθαρό ποτό. Παράλληλα ωραίος κόσμος και μουσική και θέα θάλασσα. Φαγητό δεν έχω δοκιμάσει αλλά από τα σχόλια των φίλων και γνωστών θα βάλω 4/5.

Ευχαριστούμε, I_-_Marianna_-_I
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο Del Mar Σάββατο πρωί με την οικογένεια μου για μπάνιο. Στις περισσότερες ξαπλώστρες το προσωπικό του μαγαζιού είχε τοποθετήσει πετσέτες για να τις κρατήσει. Βρήκαμε μια ξαπλώστρα που δεν είχε πετσέτες επάνω και κάτσαμε. Μετά από λίγο ήρθε κάποιος υπεύθυνος ο οποίος άρχισε να μας κατηγορεί ότι πετάξαμε την πετσέτα και πήγαμε και καθίσαμε. Του εξηγήσαμε ότι κάτι τέτοιο δεν συνέβη και δεν υπήρχε πετσέτα επάνω. Αυτός επέμεινε, και άρχισε να λέει φωναχτά στους άλλους υπάλληλους του μαγαζιού ότι τον κοροϊδεύουμε!
Η όλη συμπεριφορά του ήταν απαράδεκτη, φυσικά φύγαμε και φυσικά δεν θα ξαναπάμε στο μαγαζί αυτό.
Κρίμα γιατί το μέρος είναι σε καλό σημείο όμως η παιδεία του προσωπικού είναι πιο σημαντική από οτιδήποτε άλλο.
Ο τύπος αυτός μας έλεγε ξεκάθαρα "σηκωθείτε φύγετε και πάτε αλλού".
Οκ...

5  Ευχαριστούμε, Pekard

Del Mar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Del Mar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!