“Υπεροχος χωρος, φαγητο και ανθρωποι”
Κριτική για: Καλος Γυαλος

Καλος Γυαλος
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακαθαρος χωρος. Εξυπηρετικο και ευγενικοτατο προσωπικο. Τοποθεσια που σε παραπεμπει σε διακοπες. Φαγητο πεντε αστερων!!

Ευχαριστούμε, MarthaD632

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε χταπόδι βραστό ηταν μαλακο αλλα οχι πολυ νόστιμο, κριθαροτο γαριδες εξαιρετικο πολυ νοστιμο κ χυλωμενο σωστά το κριθαρωτο του. Επίσης γεμάτο απο φρεσκες γαριδες μεσαιο μέγεθος. Σουπιές με φινοκιο εξαιρετικο, γαριδες ψητες πολυ ωραια ψημενες χωρίς να τις εχουν στεγνωσει στο ψησιμο σαλατα χωριατικη μεγαλη κ πλούσια σε ποσοτητα με μπολικο αρωματικο λαδι ταραμοσαλατα οχι του γουστου μου. Ισως ειχαν βάλει ταχινι μεσα κ μου χαλαγε την γεύση της. Αυτο που σου κάνει εντύπωση ειναι το αμεσο κ γρηγορο service του. Το μαγαζι το εχω επισκεφθει κ σε πολυ busy μερες οπως πχ Καθαρη Δευτερα η Μεγαλη Παρασκευη κ παρολο τον κοσμο το επιπεδο φαγητου κ εξυπηρετησης ειναι αψογο. Τιμες πολυ καλες σχεση ποιοτητας τιμης.

1  Ευχαριστούμε, ΑΓΓΕΛΙΚΗ Χ
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Πηγαμε να φαμε με παρεα!Παρολο που ειχε αρκετο κοσμο η κρατηση δεν αργησε.Το φαγητο ηρθε γρηγορα.Αυτο που μου αρεσε πολυ ειναι οτι ειναι μπροστα στην θαλασσα ενω τα περισσοτερα εισαι πισω απο το δρομο.Το φαγητο ηταν καλο με καποια πιατα οπως τα καλαμαρακια και την αθερινα να ειναι πολυ καλα!

Ευχαριστούμε, Βαγγέλης Κ
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2017

Όμορφη ψαροταβέρνα σε μαγευτικό σημείο! Η καλύτερη εποχή για να την επισκεφτείς είναι η άνοιξη κι ο χειμώνας...

Ευχαριστούμε, zulu65
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μια καθημερινή μεσημέρι και φάγαμε αναπάντεχα καλά, γιατί δεν ξέραμε το εστιατόριο. Το διαλέξαμε επειδή ήταν σε καταπληκτικό σημείο πάνω στην θάλασσα, λουζόταν στο φως, και είχε ωραίο κόσμο!
Φάγαμε ψητά ψάρια, χόρτα εποχής, και ήπιαμε λευκό κρασί. Το σέρβις παρότι είχε αρκετό κόσμο ήταν στην ώρα του και ευγενικό.
Μας άρεσε πολύ και θα ξαναπάμε!

1  Ευχαριστούμε, Eleni P

Καλος Γυαλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πόρτο Ράφτη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Καλος Γυαλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!