“Καλή πίτσα ”

Κουζίνες: Γαστροπάμπ
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή πίτσα και εξυπηρέτηση αν και τα μαγαζιά κλείνει στις 11.30 μας δέχτηκαν με ευχάριστη και μας εξυπηρετησαν με χαρά οι τιμές πάνω κάτω οι ίδιες όπως τα περισσότερα μαγαζιά των Βρυξελλών

Ευχαριστούμε, Evripidis G

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρήκαμε το εστιατόριο κατά τύχη περπατώντας στην περιοχή! Πρώτη φορά μπαίνοντας σε εστιατόριο είδα να ετοιμάζουν τα φαγητά για σερβίρισμα μπροστά στην είσοδο σε μια κουζίνα υγραερίου! Κατευθείαν ήρθε μια κοπέλα να μας παρει τα παλτά και μας οδήγησαν στο τραπέζι! Το εστιατόριο είχε υπέροχες μακαρονάδες καθως και το φιλέτο μοσχαριού ήταν επισης πολύ καλό! Μου έκανε εντύπωση η πίτσα με τα μύδια αλλά τελικά δεν την επιλέξαμε! Το Βέλγιο γενικά φημίζεται για τα μύδια κ τα θαλασσινά όποτε μην παραλείψετε να δοκιμάσετε κάτι θαλασσινό! Για τρία άτομα πληρώσαμε 100€ χωρίς επιδόρπιο. Οι τιμές για τα ελληνικά δεδομένα είναι μεν υψηλές αλλά παντού εκει που φάγαμε καλά πληρώσαμε κάπου τόσα! Γενικά υπήρχε μια βιασύνη να σου πάρουν τα πιάτα αλλά το επισκεφτήκαμε Σαββατοκύριακο όποτε μου φάνηκε λογικό. Το συστήνω!

Ευχαριστούμε, Dal_kons
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2016

θελαμε κατι σε ιταλικη γευση και μας προτειναν το συγκεκριμενο εστιατοριο...οι γευσεις του πολυ καλες ....δεν θα σε απογοητευσουν οπως επισης και η ολη ατμοσφαιρα.....εχει αρκετους Ελληνες πελατες απο οτι ειδα και αυτο σε κανει να νιωθεις ποιο οικια...οι τιμες , τσιμπημενες ....ομως σε ολη την πολη ετσι ειναι...

Ευχαριστούμε, Kostas S
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2014

Ακριβό εστιατόριο και αγενές προσωπικό.. Οι τιμές των προϊόντων τους είναι υπερτιμημένες. Ναι μεν ήταν καλή η ποιότητα του φαγητού αλλά ήταν πολύ ακριβά.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Giwrgos O
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2014

Έχω επισκεφθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο εστιατώρειο, κάθε φορά που πάω στις Βρυξέλλες. Επίσης, είναι τόπος συνάντησης για πολλούς Έλληνες.
Έχει σταθερή ποιότητα φαγητού και ο επιςκέπτης παίρνει μια γνήσια ιταλική γεύση φαγητού.
Το προσωπικό είναι πάντα ευγενικό.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, GEA333

Al Piccolo Mondo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Saint-Gilles, Βρυξέλλες

Βρυξέλλες, Βέλγιο

Al Piccolo Mondo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!