Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πράγματι ο καλύτερος ξενωνας που εχουμε επισκεφθει, καλογουστα διακοσμημενος,πεντακάθαρος σε πολύ καλή τοποθεσια και με πολύ όμορφο και φροντισμενο περιβάλλοντα χώρο.Το πρωινό εξαιρετικό και πλουσιότατο.Η ιδιοκτήτρια εξυπηρετική και ευγενέστατη.Ολα τέλεια,μπράβο!!

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kwstask
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2018

Πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια στην ιδιοκτήτρια!!
Δεν έχουμε μείνει σε καλύτερο ξενώνα! Όλα ηταν προσεγμένα στη λεπτομέρεια τους, καλόγουστα, και καθαρά! Μεγάλο ατού το πρωινό με τα χειροποίητα εδέσματα της Γιουλας !! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Galerif
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας μοναδικός χώρος δημιουργημένος από πέτρα και ξύλο σε ένα πανέμορφο περιβάλλον πάνω στο βουνό αλλά και πολύ κοντά στη θάλασσα.Συνίσταται για χειμερινές όσο και για καλοκαιρινές διακοπές.
Κλείστε άφοβα σε αυτόν τον ξενώνα (αν καταφέρετε να βρείτε διαθέσιμα δωμάτια) και γνωρίστε την απίστευτη ενέργεια του οικοδεσπότη, Κα Γιούλη,την οποία έχει μεταφέρει μαζί με το σύζυγο σε όλο το χώρο και αυτό φαινεται.
Δωματια πανέμορφα, διακοσμημένα και διαρρυθμισμένα με καλό γούστο και ποιότητα. Ξύλο , πέτρα & τζακι συνθέτουν ένα άψογο περιβάλλον απόδρασεις ,ιδανικό για ζευγάρι αλλα και όχι μόνο.
Οι τοπ γευσεις του πρωινού αποτελούν το τέλειο ξεκίνημα για τις μέρες των διακοπών σου ,ποικιλία και νοστιμιά καθε πρωι!
Το κυριοτερο όλων ειναι οτι ειναι ενας πεντακάθαρος ξενώνας..
Περάσαμε υπέροχα.
Δεν υπάρχει λόγος σε μελλοντική επίσκεψη στο Πήλιο να ψάξω αλλού.

ΥΓ.κα Γιούλη χαρήκαμε για τη γνωριμία και σε ευχαριστούμε.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nikolaos S
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χίλια μπράβο για την άριστη φιλοξενία σας , τον όμορφο χώρο σας , την τοποθεσία σας και τα υπέροχα πρωινα γεύματα που μας προσφέρατε! Σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε . Πραγματικά άξιζε !!!!
Ένα υπέροχο διήμερο !!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Nikos D
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο λόγος που επιλέξαμε για την διαμονή μας στο Μούρεσι Πηλίου ήταν το κατάλυμα "Αντίς ονείρου". Πραγματικά το κτήριο και οι ξενώνες είναι σαν ένα όνειρο.Η υποδοχή της ιδιοκτήτριας με ένα πλατύ χαμόγελο τόσο "ζεστό" και αληθινό. Η Κ.Γιούλη είναι τόσο ευγενική και έτοιμη να σου προσφέρει ότι χρειαστείς.Οι χώροι είναι τόσο ζεστοί και όμορφα διακοσμημένοι που θέλεις να τους κοιτάς ξανά και ξανά..Τα πάντα είναι πεντακάθαρα, το μπάνιο υπέροχο με ζεστό νερό όλες τις ώρες.Καθημερινά υπήρχαν ξύλα για το τζάκι έτοιμα για χρήση..Το μικρό μπαλκονάκι μας είχε υπέροχη θέα που σου γαληνεύει τον νου και ξέχνας τα πάντα.Μόλις βράδιαζε χρησιμοποιούσαμε το τζάκι και ζέστενε όλο το ξενώνα μας..Κάθε πρωί μας περίμεναν οι πεντανόστιμες δημιουργίες της Κ.Γιούλη αλμυρές και γλυκές. Τα πάντα φρέσκα, χειροποίητα και σπιτικά τα οποία επιμελείται η ίδια καθημέρινα.Δεν ξέρω αν ξέχασα κάτι πάντως το "Αντίς Ονείρου" είναι η καλύτερη επιλογή διαμονής, που θα σας συμπληρώσει σε όλους τους τομείς. Ευχαριστούμε για την φιλοξενία σας και που χάρη σε εσάς ξεκίνησαν οι πρώτες μέρες του χρόνου μας τόσο όμορφα και ήρεμα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Evangelia S